Matka zgłosiła porwanie swojej 11-miesięcznej córeczki. Wystarczyło zaledwie kilka godzin, by sama trafiła do aresztu. Finał poszukiwań dziewczynki wyjawił dramatyczną i wstrząsającą prawdę. Czegoś podobnego prawdopodobnie nikt nie mógłby się spodziewać.

20-latka poinformowała funkcjonariuszy policji o porwaniu swojej ukochanej córeczki. Jak wówczas twierdziła, malutka została uprowadzona, gdy ta sprawdzała skrzynkę na listy. Właśnie wtedy podjechać miał brązowy SUV, z którego wysiadł nieznajomy mężczyzna. W wyniku szarpaniny, do której doszło przed domem, została dotkliwie pobita, po czym zbir wyrwał jej córeczkę z ramion i odjechał. Prawda okazała się jednak zupełnie inna.

Matka zgłosiła porwanie pociechy

Funkcjonariusze z Karoliny Południowej w trybie natychmiastowym wszczęli poszukiwania 11-miesięcznej dziewczynki. W związku z tym, że w grę wchodziło życie małego dziecka, musieli działać naprawdę szybko. Jednak zeznania 20-letniej matki pozostawiały wiele do życzenia. Zdaniem policjantów wersja wydarzeń, której ta zawzięcie broniła, zupełnie nie składała się w logiczną całość.

Aby mieć 100% pewność poszukiwania, rozpoczęli od mieszkania młodej kobiety. Dwie godziny, dokładnie tyle wystarczyło, aby zwłoki dziewczynki zostały odnalezione. Jej ciało znajdowało się w pudełku po pieluchach ukrytym na tyłach podwórka.

Matka została aresztowana

Matka usłyszała zarzut zbezczeszczenia ludzkich zwłok, manipulowanie dowodami oraz przekazywania fałszywych informacji. Oprócz tego padło również oskarżenie o zabójstwo 11-miesięcznej córeczki.

Funkcjonariusze zorientowali się, że liczne krwiaki i posiniaczenia, które posiadała na ciele kobieta powstały w trakcie wypadku, do którego doszło kilka dni temu, a jej zeznania są kłamstwem. Sekcja zwłok dziewczynki nie pozostawiła żadnych wątpliwości. Niespełna roczne dziecko zmarło z powodu obrzęku mózgu lub uduszenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Matka
twitter.com @KristiOConnor_

Matka zabiła swoje 11-miesięczne dziecko. 

Matka
twitter.com @KristiOConnor_

Wszystkie zeznania kobiety okazały się kłamstwem.

Matka
unsplash.com @fakurian

Postawiono jej szereg zarzutów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. 40-letni pacjent wyskoczył ze szpitalnego okna. Wszystko wydarzyło się na oczach pielęgniarki
  2. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  3. Nie żyje 49-latka. Po miesiącu od zaginięcia natrafiono na ślad kobiety, odnaleziono jej ciało
  4. Małżeństwo otworzyło prezent ślubny po 9 latach. Nie mogli uwierzyć w jego zawartość
  5. Odkrył, co jego dziewczyna robi z jego psem, gdy nie ma go w domu. Ukryta kamera zarejestrowała wszystko
  6. Wygląd Twoich stóp zdradza wszystko. Trzeci typ posiada tylko 10% ludzi, niezwykłe cechy

Źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułKot z zespołem Downa. Jego wygląd i zachowanie jest niemożliwe
Następny artykułBrat znanej piosenkarki skazany za pedofilię. Mężczyzna spędzi w więzieniu 25 lat
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.