Mąż, który będzie prawdziwym brylantem pośród innych mężczyzn — czy taki osobnik istnieje? Czy może raczej trafiłaś na takiego, któremu dużo brakuje do wymarzonego ideału? Przewrotne gwiazdy odpowiedzą na te pytania.

Bardzo dużo informacji jest zapisanych w gwiazdach. Astrologia od dawna pomaga zdefiniować ludzki charakter, a nasze znaki zodiaku często bardzo wiele o nas mówią. Jedni ufają gwiazdom, inni zaś przyjmują ich mądrości z przymrużeniem oka. Sprawdź, kim według tego rankingu jest Twój mąż!

Jeżeli Twój mąż znajduje się pośród tych znaków, to masz prawdziwe szczęście!

Strzelec  

Jeżeli Twój wybranek jest Strzelcem to tylko pozazdrościć! Taki mężczyzna cechuje się wiernością, jest pomocny i troskliwy. Ma swoje ideały. Poza tym jest człowiekiem ambitnym, który dzięki swojej ciężkiej pracy jest w stanie osiągnąć sukces. 

Lew

Jeżeli Twój mąż jest Lwem to na pewno już wiesz, że cechuje się troskliwością, szacunkiem i jeżeli już kocha to dziko i namiętnie! Lwy jednak potrzebują dużo uwagi, chcą czuć się centrum Twojego Wszechświata. Nie zapominaj o tym!

Bliźnięta  

Jeżeli Twój mąż jest spod znaku Bliźniąt, nie musisz się obawiać nudy! Bliźnięta pomimo dwojakiej natury cechują się wiernością, a jak kochają, to podwójnie!

Waga

Jeżeli Twój mąż jest Wagą, nie masz na co narzekać! Nie zawsze doskonale radzi sobie z obowiązkami domowymi, ale wszystkie mankamenty nadrabia urokiem i romantyzmem! Może być dla Ciebie również świetnym przyjacielem

Ryby

Mąż spod znaku Ryb to spore wyzwanie, ale wiesz, że warto! Niską samoocenę Ryby nadrabiają ogromnymi pokładami miłości dla swojej drugiej połówki!

Panna

Jeżeli Twój mąż jest Panną, to na pewno wiesz, że jest kochający, troskliwy, wierny, ale bardzo niezdecydowany!

Mąż urodzony pod jednym z tych znaków to nieoszlifowany brylant

Skorpion 

Spójrzmy prawdzie w oczy — ze Skorpionem trudno żyć na co dzień. Potrafi być zamknięty w swoim świecie, zapominając o wszystkim wokół!

Rak

Cechuje go ogromna wrażliwość, która sprawia, że jest opiekuńczy i troskliwy. Jeżeli Twój mąż jest Rakiem, na pewno to wiesz. Jednak przy okazji Raka bardzo łatwo zranić, musisz uważać na każde słowo, żeby uniknąć niepotrzebnej kłótni!

Wodnika

Cechuje się wysoką inteligencją i ciekawością świata, jednak ceni sobie również poczucie niezależności i wolność. Uważaj, partner z takimi cechami nie powinien być na długo spuszczany z oczu!

mąż
unsplash.com – Le Creuset

Partner idealny istnieje, jednak znalezienie go wymaga nie lada wysiłku.

Baran 

Mąż spod znaku Barana lubi stawiać na swoim, dominować. Baran dąży do obranego sobie celu, ale za wszelką cenę. Czasem nie łatwo pogodzić z życiem rodzinnym taki charakter.

Koziorożec

Jest stateczny, poukładany, nie cierpi zmian. Mąż spod tego znaku będzie człowiekiem monotonnym, który lubi nad wszystkim panować.

Byk

Niestety ten znak zodiaku to straszny materialista. Mąż spod znaku Byka będzie wyliczał każdy grosz na domowe sprawy, jednak na swoje zachcianki wprost przeciwnie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Podwyżki emerytur, to przeszłość. Teraz seniorzy muszą zacisnąć pasa
  2. Duchy istnieją? 11 zdjęć, od których włos jeży się na głowie. Nie pozostawiają wątpliwości
  3. Marina wyznała, że nie idzie na wybory. Internauci są bezlitośni: „Nie każdy znany człowiek musi być mądry”
  4. Agnieszka Woźniak-Starak dodała nowe zdjęcie na Instagrama. Jej słowa wzruszają „Piękny dzień…”
  5. Zjadła w restauracji Gessler, spojrzała na rachunek i zagotowało się w niej. Poczuła się oszukana, już nigdy nie zje u gwiazdy TVN
  6. Narzeczona się rozpłakała, po chwili wszyscy goście zalali się łzami. Przez słowa pana młodego wypowiedziane przed ołtarzem
Źródła: astroweb.pl
Poprzedni artykułNie spodobała jej się ostatnia wola zmarłego męża. Spełniła ją w genialny sposób
Następny artykułModelka została oblana kwasem. Opublikowała drastyczne zdjęcia po ataku
Redaktorka działu lifestyle na Lelum.pl, a prywatnie matka dwóch kotów. Pisanie od najmłodszych lat było jej pasją, którą nadal starać się rozwijać w miarę możliwości. Uwielbia też gotować, eksperymentując z przepisami. Fanka powieści fantasy i spokojnych jesiennych wieczorów przy kubku herbaty.