Mąż i żona byli złączeni tak silną więzią nie wyobrażali sobie życia bez siebie. Małżonkowie spędzili ze sobą 54 lata, odeszli z tego świata w tym samym dniu. Po jej śmierci staruszek nie potrafił znieść myśli o życiu bez żony, pocałował ją w czoło i po chwili sam umarł. 

Miłość potrafi być tak silna, że małżonkowie po wielu wspólnych latach nie widzą możliwości, aby żyć dalej bez siebie. Bardzo często zdarza się, że złączeni wyjątkowym uczuciem ludzie umierają tego samego dnia. Jest to niesamowity dowód miłości i przywiązania. 

Przeżyli razem 54 lata

Yvonne i Robert Stickland poznali się, kiedy ona miała 18 lat, a on 23. Robert zobaczył piękną dziewczynę, jadącą na motocyklu i od razu poczuł, że chciałby ją poznać. Mężczyzna był bardziej otwarty na nowe znajomości, bardziej towarzyski, Yvonne zaś zamknięta w sobie. Mąż dla ukochanej z Wielkiej Brytanii przeprowadził się na wyspę Niue, będącą stowarzyszonym terytorium Nowej Zelandii. Dzieci małżonków wspominają, że ich miłość była wspaniała, a oddanie dla rodziny wyjątkowe. Zawsze starali się, aby czwórka ich dzieci czuła się bezpieczna i kochana. Byli bardzo dobrymi i oddanymi rodzicami. 

Mąż umarł zaraz po żonie

Robert przeszedł niezbyt groźny wypadek samochodowy, jednak zrobione przy okazji badań prześwietlenia wykazały, że mężczyzna ma raka płuc i wątroby. Później u jego żony również zdiagnozowano groźny nowotwór, którego nie udało jej się pokonać. Wezwany do kobiety lekarz stwierdził, że został jej już ostatni dzień życia.

Mąż Yvonne tego dnia również nie czuł się zbyt dobrze. Nie udało mu się na czas pożegnać z kobietą. Syn mężczyzny poprosił lekarzy, aby zabrali ojca na badania. Mężczyzna, przed pójściem do szpitala ucałował w czoło swoją zmarłą żonę. Kilka godzin po śmierci kobiety, jej mąż również zmarł.

Dzieci mężczyzny twierdzą, że umarł nie z powodu raka, a przez złamane serce. Rodzina małżeństwa nie spodziewała się, że jednego dnia stracą ich oboje. Niesamowita historia tej pary pokazuje, że czasem nawet i śmierć nie jest w stanie na długo rozłączyć zakochanych ludzi. 

ZOBACZ WIDEO:

 Historia Yvonne i Roberta jest bardzo poruszająca!

mąż
Image by coombesy from Pixabay

Małżonkowie przeżyli razem 54 lata

mąż
Image by StockSnap from Pixabay

Miłość często sprawia, że ludzie odchodzą tego samego dnia

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy podczas zakupów. Wciąż najważniejsze jedno kryterium
  2. Agata Duda nie będzie zachwycona. Projektantka ostro powiedziała, co myśli o jej wizerunku
  3. Wmówili jej, że jej dziecko urodziło się martwe. Dopiero po latach poznała bolesną prawdę
  4. Młody gwiazdor przyznał, że kariera wpędziła go w uzależnienie. „Każdego dnia byłem naprawdę bardzo pijany”
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił

Źródła: insideedition.com, nzherald.co.nz

 

Poprzedni artykułSiostra Justyny Żyły to piękna brunetka. Fani: „Jak dwie krople wody”
Następny artykułSyn Małgorzaty Kożuchowskiej ma już 5 lat. Dumna mama pokazała zdjęcia
Redaktorka działu lifestyle na Lelum.pl, a prywatnie matka dwóch kotów. Pisanie od najmłodszych lat było jej pasją, którą nadal starać się rozwijać w miarę możliwości. Uwielbia też gotować, eksperymentując z przepisami. Fanka powieści fantasy i spokojnych jesiennych wieczorów przy kubku herbaty.