Agata Duda jako Pierwsza Dama musi wyglądać nienagannie. Zazwyczaj jej się to udaje, a jej stylizacje zachwycają wielu fanów. Jednak, jak się okazuje, nie wszyscy mają takie same spostrzeżenia na temat jej wizerunku. Jesteśmy ciekawi, czy zgadzacie się z tymi zarzutami? 

Obecna Para Prezydencka zawsze bardzo dobrze się prezentuje. Jeśli chodzi o wygląd, z pewnością nie można im nic zarzucić. A jednak, jak się okazuje, są również głosy krytyków. Znana polska projektantka, Lidia Kalita, miała ostatnio coś zdecydowanie mniej pozytywnego do powiedzenia o tym, jak wygląda Agata Duda!

Agata Duda jest niewidoczna?

Agata Duda jest niewidoczna według projektantki Lidii Kality, która w wywiadzie cytowanym przez Jastrząb Post powiedziała:

Wydaje mi się, że obie te panie nie wyrażają zbyt wiele emocji swoją twarzą. Ubranie jest bardzo ważne, ale ważna jest też osobowość i dobra energia. Tak naprawdę nie ma znaczenia, w co się ubierają, po prostu ich nie widać.

agata duda
instagram.com/prezydent_pl

Styl Pierwszej Damy jest bardzo szeroko kojarzony.

Polska Pierwsza Dama bardzo często porównywana jest z amerykańską — Melanią Trump. W końcu relacje na linii Polska-USA były ostatnimi czasy na wielu językach, a jak wiadomo — przy spotkaniu prezydentów zawsze spotkają się też ich żony. Nieczęsto zdarza się jednak tak surowa ocena tego, jak wyglądają obie kobiety.

Pierwsza Dama na językach

Od kiedy Andrzej Duda objął stanowisko Prezydenta RP, o jego żonie wiele się mówi. Wydawałoby się, że po latach prezydentury te rozmowy ucichną, jednak wcale tak nie jest. Styl i wygląd kobiety zachwycił wiele osób śledzących życie publiczne kraju.

Tak dobrze ubrana Pierwsza Dama wniosła coś nowego do naszego kraju, w którym politycy nieczęsto wyglądają stylowo. Agata Duda pozostaje wierna jednej, krótkiej fryzurze i stonowanym, ale pełnym klasy strojom. Czy zgadzacie się jednak, że jej energia „nie sprzedaje” tego, jak wygląda?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agata duda
instagram.com/prezydent_pl

Para prezydencka dobrze się prezentuje. 

agata duda
instagram.com/prezydent_pl

Agata Duda z mężem przy urnie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS wycofuje popularne ciastka z Biedronki. Zjedzenie grozi wymiotami
  2. Ojciec Mai Ostaszewskiej jest poważnie chory. Aktorka bardzo się o niego martwi
  3. Stado krów otoczyło psa i powoli zbliżało się do czworonoga. Finał mógł być tylko jeden
  4. Aż 15 razy wychodziła za mąż. Ma dopiero 33 lata, szuka jej policja
  5. Policjanci przyjechali na miejsce i zamarli widząc kobietę bez ubrań w klatce. Własna siostra więziła ją tak latami
  6. Matka wystawiła dziewictwo 13-letniej córki na sprzedaż. Zgłosił się dużo starszy mężczyzna, wstrząsające nagranie

źródła: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułSelma Blair jest w trakcie wycieńczającego leczenia. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
Następny artykułNajlepsze filmy akcji, psychologiczne i sensacyjne. Top lista
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego