Mąż zostawił Amandę kiedy kobiecie wydawało się, że oto właśnie spełniają się jej wszystkie marzenia. Rzeczywistość i jej mąż okazali się jednak dużo okrutniejsi, niż mogłaby podejrzewać. Któregoś dnia otworzyła piekarnik i zobaczyła w nim coś, czego nie powinno tam być. Nie miała pojęcia, co ma zrobić. 

Kiedy po trzech latach starań w końcu zaszła w ciążę, Amanda nie posiadała się z radości. W końcu w jej życiu wszystko było tak, jak zawsze sobie to wyobrażała. Spodziewała się dziecka, ona i mąż właśnie przeprowadzili się do nowego, pięknego domu. Niestety, okazało się, że tylko ona cieszyła się z tego, co miało się wydarzyć. 

Mąż zostawił ją bez niczego

Kiedy Amanda była w trzecim miesiącu ciąży, jej mąż ni stąd, ni zowąd oświadczył, że nie czuje się szczęśliwy w tym związku i że nie ma zamiaru spędzić z żoną już ani chwili dłużej. Kobieta była całkowicie załamana. Nie wiedziała, jak ma sobie poradzić.

Jednak jak się okazało, znaleźli się ludzie gotowi pomóc jej w tym trudnym czasie. Szczególnie zaangażowała się w to jej przyjaciółka, która zgłosiła Amandę do lokalnego programu radiowego. Dzięki temu, że historia kobiety została nagłośniona, wiele przedsiębiorstw zaoferowało swoje wsparcie. 

  1. Nieludzkie, robił ze szczeniakiem okropne rzeczy. Zwierzę przed śmiercią uratowała przypadkiem rodzina, potrzebna pomoc
  2. Nagle do studia „Wiadomości” TVP wleciał samolot, kolejne kuriozum. Dziennikarka nie była zaskoczona

Ludzie o dobrych sercach

Któregoś dnia Amanda dostała wiadomość, żeby zajrzeć do piekarnika. Kiedy zdumiona zobaczyła, co znalazło się w środku, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Dziesięć tysięcy dolarów w gotówce, by kobieta nie została przytłoczona przez spłatę hipoteki. Jednak na tym nie skończyły się niespodzianki.

 

Ponieważ życie młodej matki jest skomplikowane, prowadzący audycji postanowili jej je ułatwić! Amanda będzie codziennie dostawać wcześniej przygotowane posiłki na cały dzień, a jej dom będzie sprzątany przez specjalną ekipę, przez następne pół roku, tak by młoda mama miała czas na poukładanie swojego życia. Pozazdrościć takich przyjaciół i ludzi dobrej woli!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
Kyle and Jackie O, youtube.com

Nie mogła uwierzyć, co znalazła w piekarniku!

mąż
Kyle and Jackie O, youtube.com

Kobieta była wzruszona, że tyle obcych osób zdecydowało się jej pomóc. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowy zakaz wchodzi w życie już od jutra. Polacy mogą spodziewać się masowych wiadomości
  2. Tragiczna wiadomość. Tatry w żałobie, nie żyje legenda
  3. Trafiła do ginekologa z bólem brzucha. Prawda okazała się wstrząsająca, wyjęli z niej 24-kilogramową masę
  4. Przez nowotwór stracił dziecko. Odebrało mu mowę, kiedy zdjął lustro w pokoju zmarłej córeczki
  5. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży. Zewsząd sypią się komplementy i gratulacje, wspaniała wiadomość
  6. Halina przez 7 dni piła sok z selera na czczo. Korzyści widzi gołym okiem, nie zamieni go na nic innego

źródła: Kyle and Jackie O/TouTube

 

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego