Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uwielbiana aktorka była bita przez męża. „Prawie rozerwało mi gałkę oczną”
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 29.11.2019 15:48

Uwielbiana aktorka była bita przez męża. „Prawie rozerwało mi gałkę oczną”

ojczym
fot. pixabay.com

Mąż znęcał się nad uwielbianą aktorką w okrutny sposób. 31-latka opublikowała na Instagramie wstrząsające nagranie, w którym opowiedziała o przemocy domowej i swoich doświadczeniach. „Prawie rozerwało mi gałkę oczną” powiedziała gwiazda.

Uwielbiana aktorka opowiedziała o przemocy, którą stosował jej mąż. Zszokowała amerykańską opinię publiczną i media swoim wstrząsającym wyznaniem. Gwiazda podkreśliła również, że 25% kobiet doświadczyło przemocy domowej i udostępniła numer do telefonu zaufania.

Mąż bił znaną aktorkę

Melissa Benoist to amerykańska aktorka znana z ról w filmie Whiplash oraz serialach takich jak Glee i Supergirl. Teraz zebrała się na bolesne wyznanie. W czternastominutowym filmiku na Instagramie opowiedziała o tym, jak stała się ofiarą przemocy domowej.

Melissa Benoist nie podała nazwiska, lecz fani przypuszczają, że może chodzić o Blake’a Jennera, byłego męża gwiazdy, którego poznała na planie serialu Glee. Aktorka opowiedziała o tym, jak jej były partner stawał się zazdrosny o nią nawet jeśli chodziło o jej życie zawodowe.

– Praca była ogólnie drażliwym tematem — powiedziała w nagraniu Melissa Benoist. – Nie chciał, żebym się całowała, a nawet flirtowała z mężczyznami przed kamerą, co było dla mnie bardzo trudne do uniknięcia. Przestałam więc chodzić na castingi, odrzucałam oferty pracy i branżowe przyjaźnie, ponieważ nie chciałam go skrzywdzić.

mąż

Melissa Benoist ofiarą przemocy domowej

Aktorka jednak usprawiedliwiała zachowanie swojego byłego partnera, nawet kiedy zaczynał stawać się agresywny. Po pewnym czasie zaczął ją bić, ciągnąć ją za włosy po chodniku, uderzać jej głową o ścianę, a nawet był w stanie wywarzyć drzwi, gdy ona zamknęła się w pokoju.

W głębi duszy nigdy nie wierzyłam, że się zmieni, po prostu oszukiwałam się, myśląc, że mogę mu pomóc — powiedziała Melissa Benoist w nagraniu.

Aktorka wyznała, że jej były partner nawet miał rzucić ją do wanny pełnej wody i podtapiać. W końcu, kiedy rzucił w jej twarz telefonem, Melissa Benoist zmieniła swoje podejście.

Prawie rozerwało mi gałkę oczną. Miałam złamany nos i poranioną skórę. Spuchło mi oko, nabrzmiała warga. Coś we mnie pękło.

Teraz Melissa Benoist jest w szczęśliwym związku z aktorem Chrisem Woodem. Jej mąż jest również kolegą z planu serialu Supergirl.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

Mąż bił uwielbianą aktorkę.

mąż\

Melissa Benoist za pomocą Instagrama poinformowała o swoich zmaganiach z przemocą domową.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wrocławskie zoo ratuje gatunek, który niemal w Polsce wyginął. Niezwykle rzadkie zwierzęta trafiły do ogrodu
  2. Była polską gwiazdą rocka, zmarła na ulicy w drodze na zakupy. Nikt z przechodniów jej nie pomógł
  3. Smutna wiadomość dla fanów „Mam Talent”. Odszedł uwielbiany gwiazdor
  4. Wszyscy znają jej piosenkę z „Na dobre i na złe”. Anna Jurksztowicz ma 54 lat i wciąż zachwyca urodą
  5. Zdrada w polskim show-biznesie. 5 najgłośniejszych zdrad w show-biznesie, o których mogłeś nie słyszeć
  6. Szybki test „diamentowego palca” pokaże, czy chorujesz na nowotwór. Zrobisz go w 2 minuty, a możesz uratować swoje życie

źródło: pudelek.pl