Na dobre i na złe to jeden z największych przebojów Anny Jurksztowicz. Piosenkarka wciąż obecna jest w życiu publicznym i nie przestaje nas zachwycać. Co obecnie dzieje się w życiu kobiety? Nie zwalnia, to wiadomo i wciąż tworzy. Zazwyczaj, chociaż nie zawsze, wraz z mężem.

Anna Jurksztowicz wszystkie swoje największe przeboje stworzyła z udziałem jej męża, Krzesimira Dębskiego. To właśnie spod jego ręki wyszło nie tylko Na dobre i na złe, ale również znane Diamentowy kolczyk, Stan pogody oraz Matki, żony i kochanki. Chociaż w ich życiu, również prywatnym, dzieło się wiele, para przetrwała wszelkie zawieruchy.

Kim jest Anna Jurksztowicz, wykonawczyni piosenki Na dobre i na złe?

Anna Jurksztowicz, wykonawczyni piosenki Na dobre i na złe to polska wokalistka, a prywatnie — żona Krzesimira Dębskiego. 54-letnia kobieta nie zwalnia ze swoją karierą, wciąż tworząc. Ostatni album O miłości, ptakach i złych chłopakach opublikowała w zeszłym roku.

na dobre i na złe
instagram.com/anna_jurksztowicz

Nieustannie zachwyca!

Piosenkarka wciąż zachwyca nas pięknym wyglądem i niezwykłą gracją, a także swoim talentem, docenianym przez wszystkich Polaków. Kobieta rozwija się u boku męża. Jak sama przyznała, teraz jest jego wydawcą. On docenia jej nieustającą pomoc. Z pewnością docenił również fakt, że żona wybaczyła mu, kiedy do prasy dotarły wiadomości o jego zauroczeniu inną. 

W jej życiu jest inny mężczyzna?

Chociaż piosenkarkę i jej męża zawsze poza miłością łączyła również pasja do muzyki, ostatnią płytę stworzyła bez udziału Krzesimira. Muzyka została skomponowana przez Andrzeja Bonarka a teksty napisane przez poetę Michała Zabłockiego. Jak powiedziała Rewii Anna Jurksztowicz, mężczyzna to „groźny typ”, który doskonale zna się na kobietach, dzięki czemu utwory tego albumu przepełnione były tematami damsko-męskimi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

na dobre i na złe
instagram.com/anna_jurksztowicz

W jej życiu ciągle się coś dzieje. 

na dobre i na złe
instagram.com/anna_jurksztowicz

Anna Jurksztowicz nie zwalnia ani na chwilę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Mandaryna jest w ciąży? Media zauważyły brzuszek u gwiazdy
  3. Zdrada w polskim show-biznesie. 5 najgłośniejszych zdrad w show-biznesie, o których mogłeś nie słyszeć
  4. Gwiazda „M jak miłość” błaga o pomoc. Jej bratanica ma złośliwego raka mózgu
  5. Prokuratura zabrała się za byłą żonę Wiśniewskiego. Oskarżono ją o wyjątkowo haniebny czyn, mogą ją zamknąć na 10 lat

źródła: pomponik.pl

Poprzedni artykułOpublikowałeś kartę pokładową? Specjalistka wyjaśnia, dlaczego nie wolno tego robić
Następny artykułJej córeczka miała wiele zadrapań na twarzy. Nagrania z ukrytej kamery ujawniły ponurą prawdę
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego