Mąż pracujący za granicą napisał list do żony, której co miesiąc wysyłał pieniądze. Jego słowa sprawiły, że początkowo nie wiedziała, jak zareagować. Szybko jednak wpadła na pewien pomysł i w zaskakujący sposób odpisała ukochanemu. Jej cięta riposta jest wprost niewiarygodna.

Wiele kobiet wie, jak trudno jest żyć w samotności, gdy mąż wyjedzie do pracy w innym kraju. To one przejmują wtedy wszystkie obowiązki, od płacenia rachunków po wychowywanie dzieci. Zdarza się, że same nie pracują, bądź nie zarabiają tyle, aby ze swojej pensji utrzymać dom.

Mąż napisał list do żony

Mężczyzna każdego miesiąca wysyłał żonie listy i pieniądze, tym razem również kobieta dostała przesyłkę w spodziewanym terminie. Niestety, gdy zajrzała do środka, była zaskoczona zawartością. W środku znajdowała się jedynie kartka, na której mąż napisał kilka zdań.

mąż
fot. LUM3N, pixabay.com

Facet pisał, że w tym miesiącu nie może przekazać pieniędzy, ale w zamian przysyła jej… sto całusów. Żonie opadła szczęka. Nie mogła zrozumieć, jak mąż mógł zostawić ją bez potrzebnych do życia pieniędzy. Była wściekła, ale postanowiła odpisać ukochanemu. Takiej odpowiedzi na pewno się nie spodziewał.

Kobieta odpisała mężowi

Kobieta złapała za długopis i bez wahania napisała coś, co sprawiło, że mąż pożałował swojej lekkomyślności. Nie zamierzała lamentować i pytać, co zrobił z wypłatą, bo miała dużo lepszy pomysł. Wymieniła mu wszystko, za co musi w tym miesiącu zapłacić. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wspomniała o tym, czym zamierza uregulować należności.

mąż
fot. dylan nolte, unsplash.com

Na początku podziękowała za wszystkie sto całusów, a następnie zaczęła wymieniać. Pisała, że elektrykowi zapłaci w… 10 całusach. Właściciel mieszkania mógł liczyć na 30, a sprzedawca z pobliskiego sklepu na 5. Resztę zamierzała jakoś zagospodarować. Na koniec dodała, że musi wiedzieć, jak planować kolejny miesiąc i poprosiła, aby mąż poinformował ją o tym, czy zamierza wysłać wypłatę. Niestety, nie znamy jego reakcji, ale z pewnością musiała być widowiskowa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Jak wygląda grób Anny Przybylskiej? Widok wywołuje wzruszenie
  3. Miss Polski została zamordowana przez psychofana. Historia Agnieszki Kotlarskiej do dziś budzi grozę
  4. Dom Doroty Szelągowskiej. Mamy zdjęcia całego wnętrza, jest bardzo luksusowe FOTO
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułMonika Zamachowska skomentowała zwolnienie z TVP. Mocne oświadczenie gwiazdy
Następny artykułBeagle to żywe testery papierosów. Umierają w barbarzyńskich warunkach RELACJA
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.