Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile lat ma Meghan Markle? Absolutnie nie wygląda na swój wiek, w tym roku będzie obchodziła okrągłe urodziny
Karol Osiński
Karol Osiński 08.03.2021 15:47

Ile lat ma Meghan Markle? Absolutnie nie wygląda na swój wiek, w tym roku będzie obchodziła okrągłe urodziny

Meghan Markle
fot. Rex Features/East News

Ile lat ma Meghan Markle? Odpowiedź na to pytanie, jest co najmniej zaskakująca. Księżna Sussexu wraz ze swoim mężem niedawno udzielili szczerego wywiadu o swoim życiu poza dworem Buckingham, jak i tym, co działo się między jego granicami. Pominięto jednak kwestię wieku małżonki księcia Harry’ego, który wielu ludzi może zdziwić. Aktorka w tym roku obchodzić będzie okrągłe 40. urodziny.

Należy pamiętać, że Meghan Markle nie zasłynęła tym, że jest małżonką księcia Harry’ego, ale jeszcze lata wcześniej robiła karierę aktorską, występując w wielu znanych filmach i serialach. Lata mijają, a gwiazda wygląda, jakby czas dla niej stanął w miejscu.

Ile lat ma Meghan Markle?

Meghan Markle ma 39 lat. Spoglądając na urodę i sylwetkę małżonki księcia Harry’ego aż ciężko w to uwierzyć. Aktorka, która już wkrótce powita na świecie swoją drugą pociechę cieszy się udanym małżeństwem z wnuczkiem Królowej Elżbiety II, u którego boku przed rokiem wystąpiła z Pałacu Buckingham i przeprowadziła się do Kalifornii.

Gwiazda rzadko miała okazję opowiadać o swoim życiu prywatnym, czy związku z księciem Harrym. Zrezygnowanie z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej spowodowało, że częściej zaczęła udzielać się w mediach, a efektem tego był udzielony przed kilkoma dniami wywiad dla Oprah Winfrey, w którym zdradziła, że początki w Pałacu Buckingham były bardzo ciężkie. Miała nawet myśli samobójcze.

Nie chciałam już żyć. To było tak jasne dla mnie, tak prawdziwe i tak przerażające. To była ciągła walka – mówiła Meghan Markle.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Gwiazda opowiadała, że fala krytyki i hejtu, jaka na nią spadła była zbyt ciężka i potrzebowała pomocy, której nikt nie chciał jej udzielić. Dopiero przyjaciółka tragicznie zmarłej w 1997 roku księżnej Diany zrozumiała, przez co przechodzi.

Meghan Markle wiek

Meghan Markle przyszła na świat 4 sierpnia 1981 roku, co oznacza, że w tym roku będzie obchodzić okrągłą 40. rocznicę urodzin. Uroda i figura małżonki księcia Harry’ego wcale nie odpowiada liczbie lat, która wkrótce wybije na karku księżnej Sussexu.

Szeroki uśmiech, długie i ciemne włosy, brak zmarszczek i naturalne krągłości sprawiają, że aktorka w dalszym ciągu zachowuje młodzieńczą urodę, której pozazdrościć mogłaby jej niejedna kobieta.

Co więcej, bez wątpienia sprzyja jej także życie w Kalifornii, gdzie wraz z Harrym wychowują synka Archiego, a już wkrótce będą wychowywać także jego młodsze rodzeństwo. Książę Harry zdradził w rozmowie z Oprah Winfrey, że bez Meghan wyprowadzka do Kalifornii byłaby niemożliwa.

Nie byłbym w stanie tego zrobić, ponieważ ja też byłem uwięziony. Nie widziałem wyjścia […] Ale w pewnym momencie spotkałem Meg – opowiadał książę Sussexu.

Powiedzielibyście, że Meghan ma niespełna 40 lat?

Zobacz zdjęcia:

Meghan Markle w tym roku skończy okrągłe 40 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: