Popularny aktor Piotr Machalica zmarł w grudniu ubiegłego roku z powodu zakażenia koronawirusem. Kilka miesięcy wcześniej, we wrześniu wziął ślub ze swoją ukochaną Aleksandrą. Niestety nie było im dane długo nacieszyć się małżeństwem, jednak prawdziwa miłość nigdy nie umiera. Małżonka zamieściła na jego grobie napis, który wyciska łzy z oczu.

Już wkrótce miną cztery miesiące odkąd Piotr Machalica na zawsze zamknął swoje powieki. Jego grób znajdujący się w Częstochowie regularnie odwiedzany jest przez fanów i rodzinę. Małżonka zmarłego aktora zadbała o to, by wyglądał wyjątkowo.

Piotr Machalica grób

Ból, jaki zostawiła po sobie śmierć Piotra Machalicy jest nie do opisania. Ciężko uwierzyć, że od tej tragicznej chwili minęły już niespełna cztery miesiące. Aktor był świeżo po ślubie ze swoją ukochaną, Aleksandrą, jednak niestety nie było im dane długo nacieszyć się małżeństwem, chociaż spędzili ze sobą lata miewającego wzloty i upadki związku.

Przyczyną śmierci Piotra Machalicy było zakażenie koronawirusem, jednak wcześniej cierpiał na równie poważne problemy zdrowotne. Aktor był po operacji serca, która mocno odbiła się na jego organizmie. Zostawił pogrążoną w smutku rodzinę, w tym wcześniej wspomnianą małżonkę Aleksandrę. Nagrobek artysty stanął na Cmentarzu św. Rocha w Częstochowie.

Widok grobu Machalicy wyciska łzy z oczu. Napis na pomniku idealnie świadczy o tym, jak wielkim uczuciem darzyła go poślubiona we wrześniu ubiegłego roku kobieta. Zamieściła na nim dedykację – Ukochanemu Piotrowi Machalicy, a pod zdjęciem aktora znajduje się fragment wiersza Jerzego Stanowskiego, który brzmi:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Lecz chociaż chmury płyną nisko, pomiędzy grobem a kołyską, żeby tak całkiem źle nie było, trafia się miłość – czytamy na nagrobku Piotra Machalicy.

Kim jest Aleksandra Sosnowska?

Aleksandra Sosnowska jest drugą żoną Piotra Machalicy, a zawodowo zajmuje się biznesem. Prowadzi dwie restauracje w Częstochowie, a także jest właścicielką hotelu Sonex. Z Piotrem Machalicą poznali się w częstochowskim teatrze, gdzie Sosnowska była mecenaską sztuki.

Połączyło ich wielkie uczucie, co najlepiej odzwierciedla wyżej przytoczony napis na nagrobku aktora, który sama postanowiła zamieścić. Jeden ze znajomych rodziny Piotra Machalicy powiedział kilka ciekawych słów na ten temat dla Super Expressu:

 Ola bardzo często odwiedza grób Piotra na cmentarzu. To była piękna i prawdziwa miłość, a to jej dowód. Przynosi mu czerwone róże, w kolorze miłości, pali znicze i wspomina dobre chwile. Taka żona to skarb – czytamy.

Chociaż Aleksandra Sosnowska była o 20 lat młodsza od Piotra Machalicy, byli w stanie zakochać się w sobie po uszy. Takie związki bywają ciężkie do zrozumienia dla osób trzecich, jednak oni nic sobie z tego nie robili. Los chciał, że spotkało ich najgorsze.

Zobacz zdjęcie:

Piotr Machalica
fot. screen z art. se.pl, z dnia 08.03.2021 r. ,,Piękny gest żony Piotra Machalicy. Wyznała mężowi miłość na nagrobku!”

Żona Piotra Machalicy sprawiła zmarłemu aktorowi piękny grób.

Link do artykułu oryginalnego:

Piękny gest żony Piotra Machalicy. Wyznała mężowi miłość na nagrobku!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułMartyna z ekipy programu „Nasz nowy dom” wyznała prawdę o odrzuconych rodzinach. Widzowie nie mieli pojęcia
Następny artykułMeghan Markle miała myśli samobójcze. ,,To była ciągła walka”
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl