Nikt nie przypuszczał, że pierwszy odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo przyniesie tak wiele emocji. Nie tylko za sprawą doskonałych występów na scenie, ale i poza nią. W sieci wybuchła kłótnia między Bartkiem Kasprzykowskim a Katarzyną Skrzynecką, która postanowiła odpowiedzieć na jego krytyczne wpisy – Ja z moim mężem najchętniej rozmawiam w łóżku – czytamy.

Katarzyna Skrzynecka od paru lat zasiada w jury programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, jednak spięcie z Kasprzykowskim to prawdopodobnie pierwsza z nieprzyjemnych i publicznych sytuacji, jaka ją dotknęła. Jak to się zakończy?

Katarzyn Skrzynecka zareagowała na wpisy Bartka Kasprzykowskiego

Przypomnijmy, że cała sytuacja dotyczy sprawy występu Tamary Arciuch w pierwszym odcinku nowej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktorka wykonała piosenkę Anny German, co spotkało się z falą pozytywnych opinii ze strony jurorów. Katarzyna Skrzynecka nie szczędziła komplementów aktorce, mówiąc:

Tamara – przepiękna piosenka, myślę, że jak najbardziej godna powitania wiosny i nowej edycji. Ty charyzmatyczna, cudowna. Jako aktorce powierzają tobie rolę takich bardzo charakternych kobiet, a ty mi się zawsze kojarzysz właśnie z kobietą, która jest taka pełna wdzięku, która potrafi być bardzo subtelna – uznała Skrzynecka.

Mimo tak dobrego wrażenia jurorka postanowiła dać aktorce dość niską ocenę – 4. To nie spodobało się partnerowi Tamary, Bartkowi Kasprzykowskiemu, który jest zwycięzcą czwartej edycji programu oraz dwuletnim jego jurorem. Aktor opublikował w sieci wpisy uderzające w jurorkę, twierdząc, że skład jury należy odświeżyć.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na odpowiedź Skrzyneckiej nie przyszło nam długo czekać. Aktorka zauważyła uszczypliwe komentarze kierowane w jej stronę i postanowiła się do nich odnieść. Poza nią w dyskusję włączył się także m.in. Piotr Gąsowski.

Katarzyna Skrzynecka odpowiada Kasprzykowskiemu

Mimo zapewnień ze strony Skrzyneckiej, że nie ma zamiaru wdawać się w żadne internetowe wojenki, to od soboty można zobaczyć, jak regularnie dodaje wpisy, które odnoszą się do Kasprzykowskiego. Pod jednym z komentarzy zakpiła z rozmów, które toczą między sobą razem z Tamarą.

Rozmowy i polemiki małżonków ze sobą wzajemnie łamach social mediów to jest cosmic […] Ja z moim mężem najchętniej rozmawiam w łóżku, przy śniadaniu, przy obiedzie, przy kolacji, we wspólnej kąpieli. Tyle jest wszak fajnych miejsc, gdzie można pogadać z własną żoną/mężem – napisała jurorka programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Wygląda na to, że słowa aktora bardzo jej zaszły za skórę. Niedosłownie uznała, że jej były kolega z jury show Polsatu wymaga zainteresowania.

Nie każdy potrzebuje siać wokół siebie zadymę i intrygi, by rzetelnie wykonywać swój zawód […] Niektórzy może potrzebują pseudoaferami wzbudzić zainteresowanie wokół siebie. Mogę jedynie współczuć… – dodała Skrzynecka.

Śledzicie na bieżąco tę sytuację?

Zobacz zdjęcia:

Tamara Arciuch została nisko oceniona przez Katarzynę Skrzynecką w pierwszym odcinku nowej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Bartek Kasprzykowski stanął w obronie swojej partnerki, twierdząc, że skład jury programu powinien zostać odświeżony.

Skrzynecka odniosła się do słów Kasprzykowskiego. Uznała za zabawne tworzenie pseudoafer w sieci.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl