Pierwszy odcinek najnowszej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo już za nami, a gwiazdy zaprezentowały swoje umiejętności. Występ Tamary Arciuch został bardzo nisko oceniony przez Katarzynę Skrzynecką, co nie spodobało się jej partnerowi, Bartkowi Kasprzykowskiemu. W mediach społecznościowych dał upust swojej frustracji, twierdząc, że to dobry czas na odświeżenie jury.

Zwycięzca czwartej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Bartek Kasprzykowski obecnie podziwia zmagania sceniczne swojej partnerki Tamary Arciuch. Niestety już podczas pierwszego odcinka nowego wydania show Polsatu wydarzyła się nieprzyjemna sytuacja.

Tamara Arciuch Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Zaraz po zwycięstwie w Twoja Twarz Brzmi Znajomo Bartek Kasprzykowski został jednym z jurorów. Pełnił tę funkcję przez dwa lata, dlatego wie, czym jest ocenianie zmagań innych uczestników. Teraz kiedy na scenie występuje jego partnerka, Tamara Arciuch jego wrażenia są podwójne. 

Po zakończeniu pierwszego odcinka aktor nie krył swojego zawodu i oburzenia. Ukochana Kasprzykowskiego zaśpiewała utwór Anny German, po którym została skomplementowana przez wszystkich jurorów. Jedną z nich jest Katarzyna Skrzynecka, która była pod wrażeniem występu aktorki.

– Tamara – przepiękna piosenka, myślę, że jak najbardziej godna powitania wiosny i nowej edycji. Ty charyzmatyczna, cudowna. Jako aktorce powierzają tobie rolę takich bardzo charakternych kobiet, a ty mi się zawsze kojarzysz właśnie z kobietą, która jest taka pełna wdzięku, która potrafi być bardzo subtelna –  powiedziała Skrzynecka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Mimo całkiem pozytywnej opinii wystawionej przez jurorkę Katarzyna Skrzynecka postanowiła ocenić jej występ na cztery punkty, co nie jest najwyższą oceną. Zaskoczonych było wielu fanów, ale także partner Tamary Arciuch, Bartek Kasprzykowski.

Bartek Kasprzykowski chce odejścia Katarzyny Skrzyneckiej z Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Wszystko wskazuje na to, że właśnie ta sytuacja stała się powodem do frustracji Kasprzykowskiego. Aktor postanowił podzielić się swoimi wrażeniami na temat występu żony pod jednym z jej zdjęć. Dał przy tym upust niezadowoleniu z oceny jurorki.

– Byłaś NAJLEPSZA. @katarzyna_skrzynecka_official nie poznała się na tym, ale po kilku latach zasiadania w tym jury, nie dziwi mnie to ani trochę. Może czas odświeżyć to grono. Byłaś FENOMENALNA [z zach. oryg. pisma] – napisał aktor.

Pod jednym z zamieszczonych przez internautkę komentarzy, w którym stwierdziła, że w jury brakuje Kasprzykowskiego, ten nazwał program ,,bagnem telewizji”. Natomiast, kiedy dodała, że Tamara Arciuch była najlepsza ze wszystkich występujących, aktor odparł:

– Skrzynecka nie zauważyła. Standard – czytamy.

Co sądzicie o tej sytuacji?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Tamara Arciuch Oficjalnie (@tamara.arciuch)

Tamara Arciuch podczas pierwszego odcinka nowej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaśpiewała utwór Anny German.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez KATARZYNA SKRZYNECKA (@katarzyna_skrzynecka_official)

Katarzyna Skrzynecka mimo dobrej opinii na temat jej występu przyznała jej bardzo niską ocenę – 4.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Bartek KasprzykowskiOficjalnie (@kasprzykowskibartek)

Nie spodobało się to Bartkowi Kasprzykowskiemu, który uznał, że najwyższy czas nieco odświeżyć skład jury programu. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: o2.pl

Poprzedni artykułWytyczne Watykanu dotyczące Wielkanocy. Znowu nie będzie święcenia pokarmów
Następny artykułMichael Wolf Snyder nie żyje. Pracował przy nominowanym do Oscara filmie ,,Nomadland”
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl