Żyjemy w czasach, w których każde, głośne wydarzenie generuje wysyp memów. Można było się więc spodziewać, że i po wczorajszym meczu z Argentyną w internecie pojawi się ich cała masa. Część z nich udostępniła żona Szczęsnego.

Marina, której mąż zaprezentował się wprost kapitalnie, miała szczególny ubaw, bo to właśnie Wojtek był głównym bohaterem większości memów.

Żona Szczęsnego udostępnia memy o mężu

Instagramowa relacja Mariny jest w tym momencie zapełniona udostępnionymi nagraniami na reakcje kibiców po obronionym przez męża karnym i memami dotyczącymi tego zdarzenia. Wokalistka stwierdziła wręcz w pewnym momencie, że musi chyba zrobić konkurs na najlepsze, bo jest ich aż tak dużo i każdy wydaje się zabawniejszy od poprzedniego.

Na jednym z nich Wojciech Szczęsny jest chociażby przedstawiony jako mur z cegieł zasłaniający dostęp do bramki. Na kilku innych z kolei został zaprezentowany jako Matka Boska. Nie zabrakło też takich animowanych. Jeden z nich przedstawia na przykład zrozpaczonego Messiego.

instagram.com/marina_official
instagram.com/marina_official
instagram.com/marina_official
instagram.com/marina_official

Memy po meczu Polska – Argentyna

Żona Szczęsnego nie miała oczywiście fizycznej możliwości, by udostępnić wszystkie zabawne grafiki z mężem w roli głównej, bo te wciąż mnożą się w sieci. Niestety, w euforii kibice nie szczędzą w nich mocnych, popularnie wulgarnych słów, dlatego nie każdy wypada nam tu udostępnić.

Choć większość memów zdecydowanie zachwala wyczyny Szczęsnego, nie brakuje też tych, które nawiązują do cech pozostałych reprezentantów. Nie zabrakło również grafik opowiadających o twardej grze Kamila Glika.

Możemy być przekonani, że spotkanie 1/8 finału z Francją, które odbędzie się w najbliższą niedzielę o 16.00, niezależnie od wyniku również przyniesie spory ubaw internautom. Miejmy nadzieję, że tych memów z Wojtkiem nie trzeba będzie zmieniać.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku?„Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl