Mężczyzna przed laty zgubił obrączkę ślubną. Mimo usilnych prób jej znalezienia wydawało się to zupełnie niemożliwe. Po śmierci jego ukochanej żony nie potrafił odnaleźć się w zaistniałej sytuacji. Brak złotej pamiątki na palcu sprawił, że samotność zaczęła mu doskwierać jeszcze mocniej. 15 lat, dokładnie tyle minęło, zanim los postanowił się do niego uśmiechnąć. Stała się niewyobrażalna rzecz.

Obrączka jest symbolem zawarcia związku małżeńskiego. Jej obecność na palcu świadczy o tym, że kiedyś przed Bogiem i zgromadzonymi w kościele gośćmi, zakochani przysięgali sobie miłość i wierność. Mężczyzna, który zgubił swoją obrączkę ślubną, przekonany był, że już nigdy nie uda mu się jej odnaleźć. Jedno ogłoszenie, na które natrafił w lokalnej gazecie, zupełnie odmieniło jego życie.

Mężczyzna zgubił obrączkę ślubną 

Mężczyzna niewyobrażalnie mocno kochał swoją żonę. Dlatego w momencie, kiedy dostrzegł, że na jego placu nie ma obrączki, która była symbolem ich miłości, zupełnie nie potrafił sobie z tym poradzić. Rodzina i najbliżsi przyjaciele nie mogli nadziwić się sile uczucia, jakim małżonkowie się obdarzają. Żyli w zgodzie, potrafili wybaczyć i słuchać siebie nawzajem. 

Niespodziewanie stan zdrowia jego ukochanej, uległ znacznemu pogorszeniu. Kobieta trafiła do szpitala, ale na ratunek było już za późno. To właśnie wtedy brak obrączki zaczął mu doskwierać jeszcze bardziej. Po 15 latach zupełnie stracił nadzieję, że uda mu się kiedykolwiek odnaleźć zagubioną obrączkę. 

  1. Kasia z ”Królowych życia” zmieniła fryzurę. Teraz gwiazda ma włosy w kilku kolorach
  2. Kotlety mielone w nowym wydaniu. Delikatny środek otoczony chrupiącą panierką

Los postanowił się do niego uśmiechnąć

Pewnego poranka wydarzyło się coś, czego mężczyzna nigdy nie mógłby się spodziewać. W trakcie przeglądania porannej prasy, zobaczył ogłoszenie, które sprawiło, że do oczu napłynęły mu łzy. Pracownik lokalnej plantacji zamieścił informację o znalezieniu złotej obrączki. Uczciwy znalazca szukał pierwotnego właściciela, który prawdopodobnie zgubił ją wiele lat wcześniej. 

Wdowiec chwycił akt ślubu i niezwłocznie udał się pod wskazany w ogłoszeniu adres. Okazuje się, że nie brakowało chętnych, którzy chcieli stać się szczęśliwymi posiadaczami złotego krążka. Kiedy rolnik wysłuchał jego historii, wiedział, że zguba należy właśnie do niego. Mężczyzna uznał, że to cud, a jego ukochana żona w dalszym ciągu nad nim czuwa. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mężczyzna
unsplash.com @stephen2002

Mężczyzna przed laty zgubił obrączkę. 

mężczyzna
unsplash.com Tim Doerfler

Po śmierci żony zupełnie nie potrafił sobie z tym poradzić. 

mężczyzna
fot. Virgil Cayasa, unsplash.com

Natrafił na nią pewien rolnik.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skażony cukier w polskich sklepach. GIS podjął pilną decyzję
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Rodzina Roksany Węgiel właśnie się powiększyła. Wokalistka pokazała urocze zdjęcie
  4. Z ”M jak miłość” odejdzie aż dwóch aktorów? Grają główne role, zaskakujące doniesienia
  5. Napisała list do córki i zawarła w nim 14 punktów. Ostatni jest ważną prośbą
  6. Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy

Źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułChleb szczęścia jest najpyszniejszy na świecie. Powinno się go robić tylko raz, ale na jednym na pewno się nie skończy
Następny artykułNapisała list do córki i zawarła w nim 14 punktów. Ostatni jest ważną prośbą
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.