Kinga Rusin, znana prezenterka telewizyjna była obecna na imprezie gwiazd po gali rozdania Oskarów. Wstawienie zdjęcia z Adele przyniosło jej dużo rozgłosu, pogłosek i niepewnych informacji przekazywanych przez portale internetowe. Na ten temat TVP przygotowało materiał, który Kinga Rusin uznała za głęboko krzywdzący i niesprawiedliwy.

Kinga Rusin postanowiła odwołać się do materiału, który przygotowała Telewizja Polska na jej temat. Dziennikarka jest oburzona sposobem, w jaki przedstawiono głośną sytuację ze wstawieniem zdjęcia z Adele i zamieszczonego podpisu. Wpis Rusin na Instagramie rozwiewa wszelkie wątpliwości. 

Kinga Rusin pozywa TVP

Dziennikarka, wstawieniem zdjęcia z Adele rozpętała wokół swojej osoby prawdziwą burzę. Wiele spekulacji i zarzutów, które skierowano w stronę prezenterki, było w konsekwencji powtarzaniem rozbieżnych informacji, w taki sposób, że już nie wiadomo było co jet prawdą, a co nie. Kinga Rusin próbowała, niestety wciąż bezskutecznie, wyjaśnić podejrzenie, że zachowała się nieodpowiednio na przyjęciu owianym tajemnicą.

Stacja TVP uznała to wydarzenie za bardzo ważne i postanowiła wyświetlić materiał o całej tej sytuacji w wieczornych Wiadomościach. Niestety, treść oraz pejoratywny stosunek do omawianej osoby przekroczyły granice. Prezenterka postanowiła zareagować, a w jej ostatnim poście nie brak gniewu na dziennikarzy odpowiedzialnych za przygotowanie materiału.

  1. Kasia z ”Królowych życia” zmieniła fryzurę. Teraz gwiazda ma włosy w kilku kolorach
  2. Kinga Duda migiem ulotniła się za granicę. Właśnie wyciekł pilnie strzeżony powód, prezydent nie mógł dłużej milczeć

Odszkodowanie na onkologię

Prezenterka jest zażenowana poziomem przygotowanego materiału przez TVP. Oto fragment jej ostatniego posta:

Jak zwykle, same kłamstwa, manipulacje i szczucie! Zaczynając od chamskiego komentarza o „pseudo-elitach gardzących Polakami”, poprzez pseudo aktorstwo lektora, podkładającego rzekomo mój głos i sugestie o nietrzeźwości, a na wyssanych z palca „faktach” kończąc.

Pod spodem Kinga Rusin wylicza błędne jej zdaniem informacje podane przez telewizję i dokonuje wyjaśnienia.

Ostatnio do wiadomości publicznej trafiła informacja, że Telewizja Polska i Polskie Radio zostały dofinansowane kwotą 2 mld złotych. Kinga Rusin uważa dofinansowanie telewizji z kieszeni podatników za absurd. Dziennikarka będzie domagać się odszkodowania od samej telewizji, jak i od dziennikarzy odpowiedzialnych materiał. Prezenterka chce przeznaczyć odszkodowanie na dofinansowanie polskiej onkologii. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kinga Rusin
instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin postanowiła opublikować na Instagramie swoją opinię na temat materiału TVP.

Kinga Rusin
instagram.com/kingarusin

Prezenterka telewizyjna była na gali Oskarowej nie w pracy, a dla przyjemności. Obiecała w miarę możliwości relacjonować swoje wrażenia na Instagramie.

Kinga Rusin
instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin imprezowała całą noc. Prezenterka miała na sobie brokatowy, dwuczęściowy garnitur.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Powoduje więcej zgonów niż wypadki drogowe. Rośnie liczba zachorowań
  2. Strzały w centrum handlowym, jest ofiara i ranny. Trwa policyjna obława, dramatyczne wieści ze świata
  3. Rodzina Roksany Węgiel właśnie się powiększyła. Wokalistka pokazała urocze zdjęcie
  4. Z ”M jak miłość” odejdzie aż dwóch aktorów? Grają główne role, zaskakujące doniesienia
  5. Napisała list do córki i zawarła w nim 14 punktów. Ostatni jest ważną prośbą
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
Poprzedni artykułNapisała list do córki i zawarła w nim 14 punktów. Ostatni jest ważną prośbą
Następny artykułGwiazda ”Gogglebox” jest w ciąży. Pokazała brzuszek i zdradziła płeć dziecka
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl