Mężczyzna, który spędził szalony wieczór w gronie znajomych, następnego dnia obudził się w zupełnie obcym kraju! I choć brzmi to jak scenariusz kolejnej części znanego filmowego hitu, ta historia wydarzyła się naprawdę. Co dokładnie zaszło feralnego wieczoru?

33-letni mieszkaniec Londynu z pewnością nie spodziewał się takiego zwrotu akcji. To, co przytrafiło się Jordanowi Adamsowi jest przestrogą dla wszystkich osób, które weekendowe wieczory lubią spędzać na mieście! 

Mężczyzna obudził się w innym kraju

Jordan Adams, bohater tego artykułu, wybrał się na wycieczkę do Niemiec, by spędzić trochę czasu ze swoimi znajomymi. Zaprzyjaźnieni mężczyźni dotarli do ustalonego wcześniej miejsca pobytu, a następnie wybrali się do jednego z lokalnych klubów. To właśnie tam swój początek miała ta zakręcona historia…

Po kilku godzinach dobrej zabawy Adams planował spokojnie powrócić do hotelu. Niestety, gdy wsiadł do taksówki, zupełnie nie był w stanie przypomnieć sobie jego adresu. Powodu luk w pamięci można doszukiwać się w alkoholu, którego tego wieczoru zdecydowanie nie brakowało.

Mężczyzna postanowił wsiąść do stojącego nieopodal autokaru, z nadzieją na to, że pojazd zawiezie go do miejsca docelowego. Jordan skulił się na wygodnym siedzeniu i poszedł spać. Po pięciu godzinach podróży zaczął się niepokoić. Zza szyby dostrzegł znaki, na których widniała nazwa miejscowości. Okazało się, że zagubiony imprezowicz znalazł się w… Szwajcarii!

Wyjaśnienia policji

Gdy autokar się zatrzymał, mężczyzna spostrzegł, że nie ma przy sobie żadnych dokumentów, pieniędzy i telefonu. Zaniepokojony postanowił zgłosić się na policję. Po długich wyjaśnieniach mundurowi zaoferowali mu powrót pociągiem do miejsca, z którego przyjechał. Mężczyzna skontaktował się także ze swoją żoną, która wyjaśniła znajomym, dlaczego ten zniknął zeszłego wieczoru. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mężczyzna
unsplash.com

33- letni mieszkaniec Londynu, Jordan Adams, wybrał się ze swoimi znajomymi na wycieczkę do Niemiec. Mężczyźni chcieli wspólnie spędzić jeden z niezapomnianych wieczorów. 

Mężczyzna
dailymail.co.uk

Mężczyzna, który wypił dość sporo alkoholu, następnego dnia wylądował w zupełnie innym kraju!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ma 28 lat i jest szczęśliwą mamą piątki dzieci. „Nazywają mnie 2500”, chcą, by się wstydziła
  2. Magda: „Mój chłopak pobił mnie w szale. Teraz przeprasza, czy powinnam mu wybaczyć?
  3. Przepowiednie o końcu świata. 70% tych proroctw już się sprawdziło
  4. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat. Młoda para nie spodziewała się tego, co znajdzie w środku
  5. Dziewczyna pomalowała i uczesała mamę chorą na raka. Wygląda jak inna osoba
Poprzedni artykułJak wyglądał Jurek Owsiak w młodości? Prezes WOŚP pokazał zdjęcie sprzed 38 lat
Następny artykułMałżeństwo kupiło wymarzony dom. Wtedy spod podłogi w sypialni zaczęły dochodzić niepokojące dźwięki
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.