Nie ulega wątpliwości, że Pola – piąta już żona Michała Wiśniewskiego, jest dużo mniej „medialna”, aniżeli poprzednie partnerki wokalisty. Matka najmłodszego syna artysty stroni od publicznych wystąpień, na portalach społecznościowych ujawnia zaś jedynie wybrane fragmenty prywatnego życia. W rozmowie z redakcją Party piosenkarz ujawnił, dlaczego nie pokazuje się w towarzystwie małżonki.

Michał Wiśniewski o piątej żonie

Poza działalnością artystyczną autor hitu „Zawsze z tobą chciałbym być” znany jest również z niezwykle burzliwego życia osobistego. Muzyk ma za sobą aż cztery (niekoniecznie udane) małżeństwa – z Magdą Femme (pierwszą wokalistką Ich Troje), Mandaryną (piosenkarką i tancerką), Anną Świątczak (kolejną członkinią zespołu) oraz Dominiką Tajner (córką Apoloniusza).

W marcu 2020 roku Michał po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu, jego obecną wybranką jest zaś Pola, o której wciąż wiemy stosunkowo niewiele. Niedawno Wiśniewski wyjawił redakcji Party nieco więcej na jej temat.

– Pola jest mamą piątki dzieci, kocha dom, kocha mnie i na tym się koncentruje. Jest fotografką, malarką. Nie stoi w świetle jupiterów – przyznał.

Powodem takich decyzji Poli miały być… ex-żony Michała (z którymi żyje on w przyjaznych stosunkach).

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Moje byłe żony wprowadziły ją odrobinę w to, z jakimi konsekwencjami się to wiąże [bycie żoną znanego muzyka – przyp. red.] – myślę, że jest troszeczkę wystraszona – powiedział.

Ujawnił także, że przez ponad rok trwania małżeństwa udało mu się namówić żonę do wspólnego wyjścia… tylko raz.

– Nie zrobiła sobie wtedy ze mną zdjęcia, tylko przemknęła obok – dodał.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by P O L A W I Ś N I E W S K A (@wisniewska_pola)

Źródło: Party

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Poruszające słowa żony Wiesława Gołasa o grobie męża

Redaktor