Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Milionerzy: najwięcej glukozy zużywa? Uczestnik zirytował widzów sposobem odpowiedzi na pytanie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.07.2022 23:30

Milionerzy: najwięcej glukozy zużywa? Uczestnik zirytował widzów sposobem odpowiedzi na pytanie

milionerzy pytanie za milion
youtube.com @Wirtualna Polska

Każdy z odcinków teleturnieju „Milionerzy” to ogromne emocje nie tylko dla uczestnika, ale również dla widzów. Jeden z bohaterów podniósł im ciśnienie. Na wytypowanie odpowiedzi musieli czekać w nieskończoność.

Program TVN od wielu lat dostarcza rozrywkę widzom, którzy tak, jak kandydaci do pieniężnych nagród, mierzą się z pytaniami z wiedzy ogólnej. Nierzadko zdarza się, że to uczestnicy teleturnieju „Milionerzy” skupiają na sobie większą uwagę niż zadane zagadnienie.

Bohater odcinka wywołał w internautach mnóstwo emocji z powodu długo wyczekiwanej odpowiedzi. Według niektórych nadmierne uzasadnienie wyboru było zupełnie niepotrzebne.

„Milionerzy”: Uczestnik nie mógł zdecydować się na odpowiedź

Pytania z wiedzy ogólnej, choć niekiedy na pozór łatwe, często kryją w sobie podchwytliwe zagadnienia. Nic więc dziwnego, że uczestnicy często wykorzystują każdy moment, by skupić się na danym zagadnieniu.

Pan Dominik został zapytany o największe zużycie glukozy w ludzkim organizmie. Do wyboru miał: A. trzustka, B. wątroba, C. serce oraz D. mózg. Zagadnienie sprawiło uczestnikowi niemałe wyzwanie, które musiał dogłębnie przeanalizować.

Po długich stwierdzeniach na temat ludzkiego organizmu pan Dominik zdecydował się na koło ratunkowe. Po drobnej podpowiedzi wybrał odpowiedź D, choć nie odbyło się bez uprzedniej argumentacji.

Prowadzący programu „Milionerzy” stwierdził poprawność zaznaczonej opcji, a uczestnik mógł cieszyć się zdobytą kwotą w wysokości 40 tysięcy złotych. Podejście pana Dominika nie spodobało się jednak widzom teleturnieju, którzy wyrazili swoją niechęć w mediach społecznościowych.

I taki uczestnik powoduje, że przełączamy się na inny kanał — wyznał internauta.

Trochę to długo i nudnie rozważał — zauważono.

Gaduła buduje napięcie, ale jest wkurzający — oceniono uczestnika.

 Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Monika Miller wciąż walczy z ciężką chorobą. Zdradziła szczegóły, pojawiły się komplikacje
  2. „Mam już dosyć”. Anna Mucha zalana łzami na planie „M jak miłość”, Katarzyna Cichopek przybyła z odsieczą
  3. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zaryzykowali. Pokazali się w nietypowej odsłonie

Tagi: Milionerzy