Doda całkiem niedawno zorganizowała jubileusz swojej działalności artystycznej na festiwalu w Sopocie. Jej występy były wówczas bardzo efektowne. Jak się okazuje, nie wynikały tylko i wyłącznie z okazji, bo wokalistka teraz również zrobiła wielkie show.

Gdzie występowała? Zaśpiewała w przerwie gali Miss Supranational, która odbywała się w Nowym Sączu. Choć nie brakowało w jej trakcie pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn, całą uwagę widowni skradła im właśnie piosenkarka.

Doda na gali Miss Supranational

Doda przy okazji koncertu zdecydowała się zaprezentować i wypromować swój najnowszy singiel pod tytułem „My Melody”. Jak wyjawiono przy zapowiedzi, był to premierowy występ wokalistki z tym numerem. Jest bowiem na tyle świeży, że nie miała jeszcze okazji wykonywać go przed publicznością.

To z pewnością zadziałało nieco na jej korzyść, bo widownia nie wiedziała, czego ma się spodziewać, a dostała nie tylko prosty wykon, ale skrupulatnie przygotowane show. Poza Dodą na scenie pojawiła się grupa kilkunastu tancerzy i tancerek, którzy ciągle wchodzili w interakcje z piosenkarką.

Najbardziej efektowne zdecydowanie było wyniesienie piosenkarki. Ta w pewnym momencie po prostu rozpostarła ręce i została podniesiona przez tancerzy. Jednocześnie ciągle śpiewała. Warto dodać, że w trakcie wykonywania choreografii, również tańczyła. Nie pomyliła przy tym ani kroków, ani słów piosenki. Widać więc, że do występu przygotowała się niezwykle rzetelnie.

Jak teraz wygląda Doda?

Niewątpliwie publiczność zwróciła także uwagę na wygląd piosenkarki. Ta była bowiem wystylizowana identycznie jak na teledysku promującym wspomniany wyżej utwór. Nie chodzi jednak tylko o podobne ubranie, ale również o włosy, które mają inny kolor niż dotychczas.

Dodę zawsze kojarzono bowiem z blondem. Teraz jednak piosenkarka postawiła na rudy kolor włosów, który również jej pasuje, dodając przy okazji jeszcze więcej sznytu i charakteru. Warto zaznaczyć, że przy okazji innego z wykonów na tej samej gali na głowie miała też charakterystyczny dla siebie blond.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Miss Supranational 2022. Agata Wdowiak: Nigdy nie marzyłam o koronie [WYWIAD]
  2. Co się dzieje z Ewą Wencel? Aktorka zniknęła z telewizji. Wiemy, jak teraz wygląda jej życie
  3. Czym na co dzień zajmuje się Agata Wdowiak? Można się zdziwić, 24-latka ma nietypowe zainteresowania

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl