Borys Szyc jest jedną z wielu gwiazd, które zaangażowały się w pomoc dla uchodźców z Ukrainy. W związku z tym aktor bardzo przeżywa kolejne tragedie, które spotykają naszych wschodnich sąsiadów.

Jedną z nich podzielił się za pośrednictwem swojej relacji na Instagramie. Udostępniony obrazek chwyta za serce. Nic dziwnego, że aktor użył tak dosadnych słów.

Borys Szyc o tragedii na wojnie

Borys Szyc udostępnił pierwotnie wrzuconą na Twittera relację jednej z Ukrainek, która opublikowała niezwykle poruszające zdjęcie. Przedstawiało ono dziecko, które – jak wskazano w opublikowanym wpisie – miało umrzeć w wyniku odwodnienia.

Aktor, który wcześniej zaopiekował się uchodźcami, nie mógł przejść obok takiego zdjęcia obojętnie. Poza podaniem go dalej, by świat zobaczył, do jakich tragedii dochodzi na Ukrainie, w bardzo dosadny sposób również je skomentował.

– To jest ku**a nie do zniesienia! – napisał aktor, dodając emotikony złamanych serc.

Podobnie na krzywdę dzieci zareagowała jakiś czas temu Barbara Kurdej-Szatan. W trakcie kryzysu uchodźców przy granicy z Białorusią dochodziły do opinii publicznej informacje, według których w brutalny sposób miały być tam traktowane również dzieci. Aktorka była tym wstrząśnięta i również skomentowała całą sprawę w mocno niecenzuralny sposób.

Zobacz relację:

instagram.com/borys.szyc

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Uwielbiany dziennikarz po wybudzeniu ze śpiączki przerwał milczenie. Widział porażające rzeczy
  2. Co się dzieje z Witoldem Pasztem? Niepokojący widok na profilu jurora „The Voice Senior”
  3. Tomasz Karolak pokazał swojego syna. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą: „Klon”

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl