Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora mają za sobą jedną z najcięższych chwil w programie „Pytanie na śniadanie”. Prowadzący show porozmawiali z mamą chorej na nowotwór złośliwy Maszy, która w lipcu urodziła córeczkę. Prezenterka wyznała, że była to najtrudniejsza rozmowa w całej jej karierze.

Gośćmi dzisiejszego odcinka programu „Pytanie na śniadanie” były mama oraz przyjaciółka 29-letniej Maszy, która pilnie potrzebuje naszej pomocy. Pochodząca z Ukrainy kobieta choruje na nowotwór złośliwy.

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora zwrócili się do telewidzów z prośbą o pomoc i wsparcie dla ciężko chorej kobiety, która w lipcu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Jak wyznała sama prowadząca show, poranna rozmowa była najcięższą w całej jej karierze zawodowej.

Małgorzata Tomaszewska nie kryła łez podczas dzisiejszego odcinka „Pytanie na śniadanie”

W dzisiejszym odcinku śniadaniówki TVP byliśmy świadkami niesamowicie wzruszającego spotkania. Prowadzący powitali w swoim studiu mamę i przyjaciółkę pochodzącej z Ukrainy Maszy, która choruje na nowotwór złośliwy. Kobieta w lipcu powitała na świecie swoją córeczkę. Mimo choroby zdecydowała się na urodzenie maleństwa.

-Masza ma 29 lat. Chorowała i choruje na nowotwór. W pewnym momencie dowiedziała się, że jest w ciąży i padło to najważniejsze, najtrudniejsze w jej życiu pytanie: Czy chce uratować własne życie, czy życie dziecka. Jak mówi sama Masza, wybór był tylko jeden — zaczęła temat Małgorzata Tomaszewska.

Prowadzący śniadaniówkę połączyli się również z samą Maszą, która przebywa obecnie w szpitalu. Jej stan pogarsza się z dnia na dzień, ale młoda mama nie traci nadziei na powrót do swojego dziecka.

W pewnym momencie prezenterka nie była w stanie ukryć łez na wieść o smutnym losie 29-latki. Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora podeszli do mamy chorującej na nowotwór kobiety, przytulili ją i ze wzruszeniem zaapelowali do publiczności o pomoc.

-Maszo, pamiętaj, że wiara czyni cuda. Jesteśmy z Tobą i wierzymy, że będzie dobrze. A do państwa apelujemy, wykorzystajmy siłę telewizji i państwa siłę, że jesteście z nami, i pomóżmy Maszy — zaapelował do publiczności Aleksander Sikora.

Małgorzata Tomaszewska o rozmowie z mamą chorej Maszy: „To była najtrudniejsza rozmowa w mojej karierze”

W studiu programu „Pytanie na śniadanie” nie zabrakło wzruszeń i emocji. Bliscy kobiety zaapelowali do publiczności o pomoc i wsparcie finansowe, niezbędne do ratowania życia młodej mamy. Jedynym wyjściem, dzięki któremu Masza ma szansę na powrót do pełni sił i zobaczenie swojego dziecka jest kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych. Aby podróż i zabieg doszły do skutku, rodzina musi zebrać około pół miliona złotych.

Zaraz po zakończeniu programu prowadząca show Małgorzata Tomaszewska ponownie wróciła do tego tematu i raz jeszcze zwróciła się do swoich obserwatorów. Na Instagramie zamieściła specjalny post, w którym poprosiła wszystkich internautów o uczestnictwo w zbiórce na leczenie Maszy.

-To była najtrudniejsza rozmowa w mojej dotychczasowej karierze zawodowej. Pomóżmy Maszy — zwróciła się raz jeszcze dziennikarka, zamieszczając również link do zbiórki.

Jeżeli macie ochotę wesprzeć Maszę i pomóc jej powrócić do pełni zdrowia, możecie zrobić to wspierającą TĘ ZBIÓRKĘ.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Tomaszewska ig
fot. Instagram/malgorzata__tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska ig
fot. Instagram/malgorzata__tomaszewska
Pytanie na śniadanie Małgorzata Tomaszewska
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie Małgorzata Tomaszewska
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie Małgorzata Tomaszewska
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie Małgorzata Tomaszewska
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie Małgorzata Tomaszewska
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”. Wpadka podczas programu. Prowadzący nie wytrzymali, ich miny mówiły wszystko
  2. Będzie ślub, ale to nie wszystko. Uczestnicy „Sanatorium miłości” ogłosili radosną nowinę, mają wielkie plany
  3. 17 lat temu TVN wyemitował serial „Niania”. Tamara Arciuch miała z nim wielki problem

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.