Nastolatka została brutalnie zgwałcona przez partnera swojej matki, podczas gdy ta przyglądała się temu bez emocji. Kobieta ani razu nie zaprotestowała, podczas gdy mężczyzna dopuszczał się tej strasznej zbrodni. Po wszystkim powiedziała dziewczynce tylko jedno, przerażające zdanie. 

Kiedy Packer i Sullivan po raz pierwszy zaczęli się spotykać, mężczyzna był bardzo dobry dla jej córki. To kobieta uparcie przekonywała go, że dziewczynka jest okropnym dzieckiem i latami podsycała w nim agresywne zapędy. W końcu doszło do czegoś przerażającego. To nie naprawi ogromnej krzywdy, jakiej doznała nastolatka, ale ta dwójka musi ponieść najwyższą karę.

Nastolatka została zgwałcona na oczach matki

Parze postawiono oskarżenia porwania, gwałtu i morderstwa 14-letniej córki Packer, Grace. Oboje przyznali się do postawionych im zarzutów, co więcej, złożyli szczegółowe zeznania na temat przebiegu zbrodni. Najłagodniejszy wyrok, jaki mogą otrzymać, to kara dożywotniego pozbawienia wolności bez możliwości zwolnienia warunkowego. 

nastolatka
fot. NBC News, youtube.com

Grace miała tylko 14 lat kiedy została brutalnie zamordowana przez swoją matkę i jej partnera. 

Nie musiała umrzeć. Wczułam się w fantazję Jake’a i nie wiedziałam, jak powiedzieć mu ‚nie’, żeby go nie stracić — powiedziała matka zamordowanej dziewczynki, jak podaje metro.co.uk. Kobieta powiedziała też, że ‚poddała się’ w kwestii wychowywania dziewczynki wcześniej w tym samym roku. Kobieta zaczęła podawać jej leki, żeby nastolatka była posłuszna i otępiała. 

Przerażająca śmierć dziewczynki

Para porwała dziewczynkę latem i wywiozła do wynajętego domku. Tam Sullivan uderzył ją w twarz i zgwałcił na oczach matki dziewczynki. Kobieta zeznała, że córka patrzyła jej się w oczy, gdy była gwałcona przez mężczyznę, ale matka tylko przyglądała się temu ze spokojem i powiedziała — Więcej ci już nie pomogę, to jest teraz twoje życie.

Packer i Sullivan związali potem dziewczynkę i zostawili ją na śmierć na gorącym poddaszu wynajętego domku. Kiedy para wróciła tam kilka dni później, dziewczynce udało się uwolnić z więzów. Nie udało się jej jednak uciec, mężczyzna udusił ją. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatka
fot. NBC News, youtube.com

Sara Packer miała nakłaniać partnera, by skrzywdził jej córkę. 

nastolatka
fot. NBC News, youtube.com

Jake Sullivan otrzymał wyrok śmierci, ten jednak najprawdopodobniej nie zostanie zrealizowany. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Iberion – grupa mediowa przyszłości. Jakie wyznaje wartości?
  2. Antyfake – portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Biznes Info – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  4. Antyfake – walczymy z fake newsami i dezinformacją

 

źródła: metro.co.uk

Poprzedni artykułOdkryła, że mąż zdradza ją z koleżanką z pracy. Wysłała kochance męża paczkę, wystarczyło
Następny artykułZazdrosny chihuahua nie pozwolił, by jego właściciel dotknął swojej żony. Wszystko zostało nagrane
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego