Nasz nowy dom czeka ogromna zmiana, wszystko wydarzy się już jutro, czyli w czwartek. Nie wiadomo, jak zareagują widzowie, prowadząca program Katarzyna Dowbor niczego nie zapowiadała. To zupełna niespodzianka, fani programu już nie mogą się doczekać. Musiało minąć trochę czasu, ale w końcu nadszedł ten moment.

Już jutro, w czwartek fani programu Nasz nowy dom będą mieli okazję po raz kolejny zobaczyć swój ulubiony program na antenie Polsatu. Jednak tym razem czeka na nich wielka zmiana. Warto ją znać, ponieważ może czekać nas rozczarowanie.

Wielka zmiana w Nasz nowy dom

Na relacji na oficjalnym Instagramie programu pojawiła się bardzo ważna wiadomość. Warto ją znać wcześniej, żeby nie być później rozczarowanym, Katarzyna Dowbor nic o niej wcześniej nie wspominała. Otóż już jutro w czwartek pojawi się jubileuszowy 200. odcinek słynnego reality show, ale o zmienionej porze. Będzie on emitowany o 19.35, a nie tak jak zawsze w czwartki o 20.05. Lepiej uwzględnić tę zmianę, jeśli nie chcemy przegapić najnowszego odcinka, w dodatku takiego okrągłego.

— Kochani, chciałbym was serdecznie zaprosić na dwusetny, jubileuszowy odcinek Nasz nowy dom. Oczywiście w Polsacie, ale godzina inna, 19.35. Także do zobaczenia, serdecznie was zapraszam — powiedział jeden z architektów programu Maciej Pertkiewicz.

  1. Nie żyje uwielbiany wokalista. Syn przekazał druzgocącą wiadomość: ”Odszedł na spotkanie ze stwórcą dziś rano”
  2. Była jedną z gwiazd „M jak miłość”, nagle zniknęła z telewizji. Po latach podjęła przełomową decyzję
  3. Skandal w „M jak miłość”, widzowie wściekli. Rafał Mroczek stanowczo zabiera głos: ”nie chcę”

Katarzyna Dowbor niczego nie powiedziała

Prowadząca program niczego wcześniej nie zdradziła o planowanej zmianie godzin. Można się domyślać, że była to dosyć spontaniczna decyzja stacji. Przypuszczalnie jest to jednorazowe przesunięcie, ponieważ nigdzie nie informowano o stałej zmianie godzin.

Najprawdopodobniej program został przesunięty na wcześniejszą godzinę, ze względu na odbywający się jutro Superpuchar Europy UEFA 2020. Spotkanie o miano najlepszej drużyny Starego Kontynentu rozegra się pomiędzy Bayernem Monachium a Sevillą FC.

Ekipa programu oraz jego sponsorzy realnie pomogli, i pomagają nadal, wielu rodzinom w Polsce. Ostatnio dużo się mówiło o przypadku Kajetana, jego mamy oraz babci. Wszystkim należą się wielkie brawa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nasz nowu dom
fot. instagram.com/nasznowydom

Maciej Pertkiewicz przekazał ważną wiadomość.

nasz nowy dom
fot. instagram.com/nasznowydom

Program zostanie wyemitowany o godzinie 19.35.

Nasz nowy dom
foto screen. Instagram @katarzyna_dowbor_official

Najprawdopodobniej to jednorazowa zmiana ze względu na odbywający się w tym samym czasie mecz piłki nożnej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Już postanowione, zmiana dla milionów Polaków. Mateusz Morawiecki przekazał wiadomość
  2. Wracali z imprezy autostopem. Przy samym cmentarzu kierowca nagle wyjął nóż
  3. Stażysta ginekologii ma już dość, wystarczył tylko miesiąc „Nie wytrzymam dłużej, po ostatniej pacjentce miałem ochotę uciec”
  4. Z ostatniej chwili: Tragiczna śmierć w dniu urodzin. Polacy pogrążeniu w smutku i żalu, wszyscy żegnają cudowną osobę
  5. Kobieta nie żyje. Ciało bydgoszczanki odnaleziono na balkonie, osierociła 5 dzieci
  6. Ile naprawdę lat ma Magda Gessler? Bez make-upu wygląda na 15 lat mniej

Źródło: instagram.com, wikipedia.org, telemagazyn.pl

 

Poprzedni artykułMałgorzata Rozenek pokazała ogromne tatuaże na rękach. ”Nowa ja”
Następny artykułGrzegorz Markowski świętuje dziś urodziny. Czego mu życzycie?
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl