Syn uwielbianego przez wszystkich wokalisty przekazał tragiczną wiadomość. Niestety, ale jego ojciec nie żyje, muzyk miał 79 lat. To wielka strata nie tylko dla rodziny, lecz także fanów artysty. Odszedł na spotkanie ze stwórcą dziś rano — przekazano w mediach społecznościowych.

Nie żyje wspaniały artysta, każdy znał jego twórczość. O jego śmierci poinformował m.in. na Facebooku jego syn, jednocześnie prosząc o jedną rzecz. Żałoba obiegła cały świat, każdy wspomina teraz jego niezapomnianą muzykę.

Syn przekazał tragiczną wiadomość

Nie żyje Roy Head, znany z przeboju Treat Her Right. Jak przekazuje portal muzyka.interia.pl artysta zmarł w swoim domu w Porter w Teksasie 21 września. Miał 79 lat. To naprawdę wielka strata dla wszystkich. O wszystkim poinformował jego syn.

— Mój tata Roy Head odszedł na spotkanie ze stwórcą dziś rano (tj. 21 września — przyp. red.) Był niesamowitą osobą i świetnym tatą. Zmarł we śnie w ramionach mojej matki w swoim domu. Dla mnie był gigantem. Nie wiem, co będzie dalej. Proszę, módlcie się w intencji mojej matki i naszej rodziny — napisał, jak cytuje go wspomniany wyżej portal.

  1. Jesteś posiadaczem monet ze zdjęcia? Lepiej zajrzyj do portfela i przyjrzyj im się bliżej, możesz zarobić krocie
  2. Była jedną z gwiazd „M jak miłość”, nagle zniknęła z telewizji. Po latach podjęła przełomową decyzję
  3. Gwiazda TVP miała poważny wypadek. Sytuacja jest tragiczna, cała Polska włącza się do akcji, by mu pomóc

Kim był Roy Head?

Roy Head był amerykańskim piosenkarzem, znanym głównie z hitu Treat Her Right. Pomimo tego, że nie osiągnął komercyjnego sukcesu, aktywnie działał na scenie przez ponad 50 lat. Ten utwór, nagrany w połowie lat 60. ubiegłego wieku dotarł do drugiego miejsca listy Billboard Hot 100, przegrywając jedynie  z piosenką Yesterday grupy The Beatles.

O nieco zapomnianej piosence ponownie zrobiło się bardzo głośno za sprawą amerykańskiego reżysera Quentina Tarantino, który wykorzystał utwór Treat Her Right w filmie Pewnego razu… w Hollywood z 2019 roku. Roy Head wydawał kolejne single oraz albumy, ale nigdy nie udało mu się powtórzyć sukcesu z 1965 roku.

Niestety to nie jedyna tragiczna informacja, o której dzisiaj pisaliśmy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Nie żyje Roy Head.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Już postanowione, zmiana dla milionów Polaków. Mateusz Morawiecki przekazał wiadomość
  2. Wracali z imprezy autostopem. Przy samym cmentarzu kierowca nagle wyjął nóż
  3. Stażysta ginekologii ma już dość, wystarczył tylko miesiąc „Nie wytrzymam dłużej, po ostatniej pacjentce miałem ochotę uciec”
  4. Z ostatniej chwili: Tragiczna śmierć w dniu urodzin. Polacy pogrążeniu w smutku i żalu, wszyscy żegnają cudowną osobę
  5. Kobieta nie żyje. Ciało bydgoszczanki odnaleziono na balkonie, osierociła 5 dzieci
  6. Ile naprawdę lat ma Magda Gessler? Bez make-upu wygląda na 15 lat mniej

Źródło: muzyka.interia.pl, wikipedia.org, facebook.com

 

Poprzedni artykułGigantyczne podwyżki w kraju. Polacy łapią się za głowę, kiedy ujrzymy niewyobrażalne kwoty?
Następny artykułSkandal w „M jak miłość”, widzowie wściekli. Rafał Mroczek stanowczo zabiera głos: ”nie chcę”
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl