TVP: gwiazda stacji i wieloletni z nią współpracownik przeżył ciężki wypadek. Potrzebuje pomocy, by wrócić do zdrowia. Cała Polska, a także przyjaciele i artyści chcą pomóc mężczyźnie wrócić do sił, by mógł nadal kontynuować pracę aktora i tancerza. 

Gwiazda TVP, aktor znany z licznych seriali stacji, ale także dużych produkcji filmowych miał poważny wypadek. Potrzebuje szybkiej pomocy. Wszyscy mogą się włączyć w akcję i wesprzeć lubianego aktora.

TVP: Grzegorz Kowalczyk wypadek

Grzegorz Kowalczyk to aktor znany bardzo dobrze fanom wielu seriali. Ogromną popularność zdobył, grając w Złotopolskich, później w Diagnozie, Ekstradycji i Leśniczówce. Pojawił się także na wielkim ekranie w filmach: Uprowadzenie Agaty i Git. Kowalczyk jest także aktywnym aktorem teatralnym i tancerzem. 

Niestety w ostatnim czasie uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego złamał kolano w trzech miejscach. Konieczna jest operacja i rehabilitacja, nie tylko po to, by mężczyzna mógł wrócić do zawodu, ale także by mógł normalnie funkcjonować.

  1. Ministerstwo Edukacji Narodowej przekazało najnowszy komunikat. Pilne wieści dla tysięcy rodziców, sytuacja jest poważna
  2. Poszła na zakupy do Auchan i mocno się zdziwiła. Przyłapała sieć na gorącym uczynku, ostrzega innych klientów
  3. Trwa dramatyczna walka o życie nastolatki. Porażające wieści z południa kraju, sprawca uciekł

Grzegorz Kowalczyk prosi o pomoc

Aktor zdecydował się zaapelować o pomoc, na portalu pomagam.pl, gdzie napisał:

-Dzień dobry wszystkim. Nazywam się Grzegorz Kowalczyk i jestem aktorem filmowym i byłym tancerzem warszawskich teatrów. Tydzień temu uległem wypadkowi, który spowodował złamanie mojego kolana w trzech miejscach. Niezbędna jest operacja i rehabilitacja, abym mógł wrócić nie tylko do zawodu, ale i normalnego życia. 

Mężczyzna zbiera na ten cel 20 tysięcy złotych, dzięki którym będzie w stanie wrócić do zdrowia. Aktor zapewnia, że od lat pomaga innym, więc ma nadzieję, że do niego także zostanie wyciągnięta pomocna dłoń:

-Przez wiele lat starałem się pomagać innym. Od 25 lat jestem honorowym dawcą krwi, a od kilku lat zasłużonym dawcą. Wiem, jak bardzo potrafią być wdzięczni ci, którzy z tej pomocy korzystają. Podobnie ja będę wdzięczny za okazanie wsparcia, aby jak najszybciej wrócić do zawodu. Kolejne role już czekają – dodał na portalu pomagam.pl.

O zbiórce na rzecz aktora poinformował także reżyser filmu Git, licząc, że widzowie wesprą gwiazdora.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp
fot. intagram.com/greg_kowalczyk67

Aktor złamał kolano w trzech miejscach. 

POTRZEBNA JEST WASZA POMOC!

RUSKI (Grzegorz Kowalczyk) miał wypadek. Potrzebuje 20 tyś złotych na operację. Pełen opis…

Opublikowany przez Film Fabularny „GIT” Wtorek, 22 września 2020

tvp
fot. intagram.com/greg_kowalczyk67

Aktor potrzebuje pomocy, by wrócić do pracy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koszmarny wypadek gwiazdora „Na Wspólnej”, „Złotopolskich” i „Klanu”. Błaga o pilną pomoc
  2. Dantejskie sceny w Krakowie. Mieszkańcy są przerażeni
  3. Karolina: ”Dowiedziałam się, że chłopak mnie zdradza. Zemściłam się, ale nie przewidziałam jednego, teraz mi wstyd”
  4. Kobieta znalazła w ogródku dziwne, niebieskie jajka. Udało jej się nagrać moment wyklucia, niezwykłe
  5. Krzysztof Jackowski zdradził swoje dwie, porażające wizje. Jasnowidz zwiastuje wielkie zmiany, mamy się czego obawiać?
  6. Robert Makłowicz nie może wybaczyć Polakom sposobu przyrządzania kotletów schabowych, okazuje się, że masowo popełniają żenujący błąd

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

 

Poprzedni artykułStażysta ginekologii ma już dość, wystarczył tylko miesiąc „Nie wytrzymam dłużej, po ostatniej pacjentce miałem ochotę uciec”
Następny artykułJesteś posiadaczem monet ze zdjęcia? Lepiej zajrzyj do portfela i przyjrzyj im się bliżej, możesz zarobić krocie
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl