Nauczycielka przekreśliła na czerwono niemal wszystkie odpowiedzi, których udzielił uczeń. Pomimo tego, że zadanie było banalne, wywołało prawdziwą burzę. Kiedy rodzice zobaczyli poczynania kobiety, niezwłocznie uwiecznili je na zdjęciach, które wrzucili do sieci. W głowie się nie mieści – pisali oburzeni użytkownicy.

W sieci od dłuższego czasu ogromną popularnością cieszą się zdjęcia arcytrudnych prac domowych czy klasówek, które otrzymują uczniowie szkół podstawowych. Ostatnio Internet obiegło zdjęcie, które wywołało prawdziwe poruszenie pośród użytkowników Facebooka. Dziecko, które było przekonane, że nie popełniło żadnego błędu, otrzymało całą kartkę skreśloną na czerwono. Tym razem winna była nauczycielka.

Nauczycielka skreśliła wszystkie odpowiedzi 

Od jakiegoś czasu zdjęcia sprawdzianów, prac domowych, czy szkolnych zeszytów dosłownie opanowały media społecznościowe. O ile jedni rodzice bezskutecznie poszukują osób, które zdołałyby rozwiązać prace domowe, przyniesione przez pociechy, tak inni… wytykają błędy niekompetentnej nauczycielce.

Kobieta, która dostrzegła pomyłkę jednego z pedagogów, nie zamierzała przejść obok tego faktu obojętnie. Dzieląc się swoimi frustracjami na temat nauczycielki, dała upust negatywnym emocjom. Lawina komentarzy wydawała się nie mieć końca.

Internauci byli oburzeni 

Pod postem kobiety w mgnieniu oka pojawiły się opinie, obnażające niekompetencje nauczycielki, sprawdzającej zadanie domowe. 

Aż strach puścić dziecko do szkoły patrząc na to…. Dobrze, że dziecko ogarnięte – napisała jedna z kobiet

-Pani nauczycielka może wybrać bałwana, którym sama się okazała – dodała kolejna.

-Swoją drogą, znacie jej personalia albo w której szkole uczy? – zapytała internautka. 

-Nauczycielka to bałwanek – spuentowała ostatnia. 

Pośród całej masy negatywnej komentarzy, tylko pojedyncze osoby zasugerowały, że być może jest to fotomontaż, stając tym samym w obronie kobiety. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nauczycielka
facebook.com @Elwe Elensar

Nauczycielka wywołała prawdziwą burzę. 

Nauczycielka
pixabay.com @StartupStockPhotos

Internauci byli bezlitośni. 

Nauczycielka
pixabay.com @klimkin

Ich zdaniem kobieta nie powinna mieć styczności z dziećmi. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Lekarz odmówił wykonania krótkiego badania. Teraz jest już za późno, kobiecie zostały trzy lata życia
  3. Ugryzła kiełbasę i poczuła coś dziwnego. Kiedy zobaczyła, co jest w środku, prawie zwymiotowała
  4. „Dziadek to ktoś, kto ma srebrne włosy i złote serce”
  5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu

Źródło: mamadu.pl

Poprzedni artykułIzabela Janachowska w ciemnych włosach. Gwiazda w długich, brązowych włosach zachwyca
Następny artykułŻona Janusza Korwin-Mikkego zdradziła domowe tajemnice. „Dajemy z mężem klapsy”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.