Dotarły do nas fatalne wiadomości. Zmarła żona Włodzimierza Zientarskiego, znanego dziennikarza motoryzacyjnego i sportowego.

O przykrej wiadomości opinia publiczna dowiedziała się z Gazety Wyborczej, która opublikowała kondolencje złożone prezenterowi.

Nie żyje żona Włodzimierza Zientarskiego

Wspomniane wyżej źródło upubliczniło wiadomość od koncernu Toyota Motor Poland, z którym Włodzimierz Zientarski jest zaprzyjaźniony, gdyż występował w wielu reklamach samochodów tej marki. 

– Naszemu Przyjacielowi Włodzimierzowi Zientarskiemu wyrazy żalu i współczucia z powodu śmierci żony przesyłają zarząd i pracownicy Toyota Motor Poland – brzmi treść komunikatu.

Przyczyny śmierci małżonki dziennikarza nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że przed śmiercią chorowała na stwardnienie rozsiane. Zdiagnozowano je, gdy miała zaledwie 30 lat.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Żona Włodzimierza Zientarskiego nie była osobą popularną w mediach w przeciwieństwie do swojego męża, który może być kojarzony z występów w telewizji. Prowadził wiele programów motoryzacyjnych, na przykład 4×4, a także studio wyścigów Formuły 1. Obejmował również stanowisko redaktora naczelnego magazynu Auto Moto Sport. Młodsi widzowie mogą za to kojarzyć jego głos z polskich wersji filmów Auta 2 i Auta 3, gdzie dubbingował on Darrela Cartripa.

Wraz ze swoją żoną doczekał się dwójki dzieci, Macieja i Joanny. Obydwoje poszli w ślady ojca i zostali dziennikarzami. Współprowadzili nawet ze swoim tatą niektóre programy i audycje radiowe.

Zobacz zdjęcie: 

TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”

Źródło: Gazeta Wyborcza/ plejada.pl