Kobieta o nazwisku Jennifer Melton urodziła synka, któremu nadała imię Nate. Dzień po narodzinach dziecko miało przejść rutynowe badania tj. ważenie, mierzenie, czy pobieranie krwi. Okazało się, że doszło do fatalnej pomyłki i pielęgniarki wykonały dziecku zbędny zabieg przecięcia wędzidełka języka. Mama chłopca wpadła w panikę, kiedy zajrzała do jego buzi.

Po jakimś czasie okazało się, że lekarze poprosili pielęgniarkę, by przyniosła nie tego chłopca, który powinien przejść operację. Zaszła ogromna pomyłka. Niemowlę miało być poddane zwykłym badaniom kontrolnym, a wykonano zabieg, do którego nie powinno dojść.

Niemowlę przeszło zbędny zabieg

Narodziny dziecka to jeden z najszczęśliwszych momentów w życiu każdego rodzica. Niedługo po bezproblemowym powitaniu na świecie swojej pociechy – synka Nate’a – kobieta o nazwisku Jennifer Melton oddała go w ręce pielęgniarek, by wykonały rutynowe badania. Mama nie miała się czego obawiać.

Co więcej, zyskała trochę czasu dla siebie, by odpocząć po porodzie, jednak nie na długo, ponieważ chwilę później Nate z powrotem wylądował w jej ramionach. Czuła się najszczęśliwszą kobietą na świecie. Kiedy pielęgniarka przyszła do niej, by opisać wszystkie badania, które przeszedł jej synek, w pewnym momencie była przekonana, że sobie żartuje. Prawda okazała się dramatyczna. 

Przed zabraniem dziecka nikt nie poinformował Jennifer, że jej synek przejdzie przez badania dodatkowe, poza kontrolnymi, nie wspominając już o żadnym zabiegu. Po jakimś czasie radość kobiety zamieniła się w prawdziwą wściekłość. Stało się tak, gdy zajrzała do buzi swojego synka.

Jama ustna jej 1-dniowego dziecka była zakrwawiona, co tym bardziej ją zaniepokoiło. Wówczas okazało się, że Nate przeszedł zabieg przecięcia wędzidełka języka. Doszło do niego w wyniku fatalnej pomyłki.

Lekarze pomylili niemowla

Jennifer była zdezorientowana. Nie wiedziała, co ma mówić, ani co robić w takim wypadku. Niemniej jej złość sięgnęła zenitu, kiedy dowiedziała się, w jakich okolicznościach doszło do zabiegu jej jednodniowego synka.

Okazało się, że lekarze pomylili niemowlę i zamiast innego chłopca, operacja została wykonana właśnie Nate’owi. Wyszło zatem na to, że chłopiec przeszedł zabieg całkowicie niepotrzebnie. 

Po porodach lub w ich trakcie niejednokrotnie dochodziło do sytuacji, które ciężko jest wytłumaczyć zarówno lekarzom, jak i rodzicom pociech. O jednej z nich możecie przeczytać >tutaj<. Kobieta była w ogromnym szoku.

A czy kojarzycie pojęcie dziecko w czepku urodzone? Okazuje się, że może tak się stać dosłownie. Dowiedziała się o tym pewna rodzina, o czym przeczytacie, klikając >tutaj<. Taki przypadek zdarza się raz na sto tysięcy.

Zobacz zdjęcie:

Niemowlę
fot.
Gabriel Tovar/unsplash.com (zdjęcie podglądowe)

Niemowlę kobiety przeszło przez zabieg przecięcia wędzidełka języka. Okazało się, że był to wynik pomyłki lekarzy i dziecko miało wykonaną operację całkowicie zbędnie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: popularne.pl 

Poprzedni artykułAndelek z programu Chłopaki do wzięcia miał wypadek
Następny artykułNiesmaczna wpadka w ,,Pytaniu na śniadanie”. Kammel nie mógł uwierzyć, widzowie zakrywali oczy
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl