Lelum.pl

Fot. Screen: Instagram/mroznerski

Niepokojące zdjęcie Mikołaja Roznerskiego. Wszystko wskazuje na to, że nie radzi sobie najlepiej

22 Lutego 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Zaniepokojeni fani żywo zareagowali na zdjęcie, które udostępnił Mikołaj Roznerski. Uwagę wszystkich zwróciły rozczochrane włosy i przestraszone spojrzenie aktora.

Zaniepokojeni fani żywo zareagowali na zdjęcie, które udostępnił Mikołaj Roznerski. Uwagę wszystkich zwróciły rozczochrane włosy i przestraszone spojrzenie aktora.

Mikołaj Roznerski ma za sobą niełatwy okres. Od rozstania z Adrianą Kalską minęło już trochę czasu, jednak fanów nadal ciekawi, jak wyglądają teraz relację serialowej pary z „M jak miłość”. Coraz częściej pojawiają się także spekulacje na temat nowej miłości gwiazdora.

„Dobry tydzień” jakiś czas temu donosił, że Mikołaj Roznerski udał się w romantyczną podróż do Paryża, podczas której towarzyszyła mu znana z „Tańca z gwiazdami” Anna Głogowska. Aktor nie potwierdził tych informacji, zaznaczając, że jego serce należy teraz wyłącznie do syna.

Mikołaj Roznerski udostępnił niepokojące zdjęcie. Wygląda na zmęczonego

Mikołaj Roznerski ostatnio wielokrotnie podkreślał, że w chwili obecnej osobą, której poświęca najwięcej uwagi jest jego syn Antoni. W rozmowie z Faktem gwiazdor przyznał, że chce być nauczycielem i wzorem dla 11-latka.

Role ojca łączy jednak z intensywnym czasem w karierze. Oprócz „M jak miłość” gwiazdor pracuje także na planie „Na dobre i na złe”. Regularnie pojawia się też na dużym ekranie — ostatnio mogliśmy zobaczyć go w komedii „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

Niektórych być może zaskoczy fakt, że Mikołaj Roznerski już jutro wystąpi również na deskach warszawskiego teatru IMKA w premierowym pokazie spektaklu „Kontrakt” na podstawie Sławomira Mrożka w reżyserii Tomasza Mana. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widać, w jakiej kondycji znajduje się aktor tuż przed wielkim dniem.

Uwagę zwracają rozczochrane włosy i błędne spojrzenie artysty. Zdecydowanie nie jest to wizerunek Mikołaja Roznerskiego, jaki znamy z mediów.

Pozdro z teatru. Ps. taki wystraszony, bo premiera niedługo — zdradza gwiazdor.

Mikołaj Roznerski

Fani w komentarzach ślą słowa wsparcia i zapewniają, że wszystko na pewno pójdzie dobrze. Niektórzy deklarują, że nie przepuszczą okazji, aby zobaczyć ulubionego aktora na scenie.

My także trzymamy kciuki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Uwielbiany dziennikarz po wybudzeniu ze śpiączki przerwał milczenie. Widział porażające rzeczy
  2. Co się dzieje z Witoldem Pasztem? Niepokojący widok na profilu jurora „The Voice Senior”
  3. Tomasz Karolak pokazał swojego syna. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą: „Klon”

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]