Odkąd Donald Tusk stracił prawo jazdy wszyscy zaczęli zastanawiać się, w jaki sposób będzie się teraz przemieszczać. Oczywiste jest, że za kółko na razie nie wsiądzie, ale wygląda na to, że nie ma powodów do narzekania. „Super Express” podaje, że prezes PO ma osobistego kierowcę.

Przypomnijmy, że Donald Tusk stracił prawo jazdy po znacznym przekroczeniu prędkości w miejscowości Wiśniewo. Teraz musiał przesiąść się na fotel pasażera.

Donald Tusk ma prywatnego kierowcę?

Od momentu gruchnięcia wiadomości, że Donald Tusk stracił prawo jazdy dosłownie głos po nim zaginął. Prezes PO schował się w domu i aż do środy, kiedy spotkał się z przedstawicielami Rady Medycznej. Co ciekawe, do Warszawy zdecydował się na podróż pociągiem, dzięki czemu, jak sam miał stwierdzić, zyskał czas na przemyślenie swojego zachowania.

Po długim dniu pracy Tusk wraz z wiceprzewodniczącym Platformy Obywatelskiej, Borysem Budką opuścili siedzibę partii, a przed budynkiem czekał na niego prywatny kierowca. Nie dość, że podprowadził byłego przewodniczącego rady europejskiej do auta, to jeszcze otworzył mu do niego drzwi.

Dziennikarze „Super Expressu” zapytali sekretarza generalnego PO Marcina Kierwińskiego o samego kierowcę Donalda Tuska.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

nie żyje

Nie żyje Grażyna Socha

– Sądzę, że przy okazji oficjalnych spotkań premier będzie korzystał z kierowcy, natomiast, uspokajam wszystkich, do poruszania się w Warszawie, bardzo często wybiera hulajnogę, albo po prostu spacer – powiedział.

W sieci pojawiły się zdjęcia, wsiadającego do auta byłego premiera.

Zobacz zdjęcia:

Donald Tusk
fot. screen z art. se.pl z dnia 25.11.2021 r. „Donald Tusk bez prawa jazdy w partyjnej limuzynie. Przyłapany. Zdjęcia”
Donald Tusk
fot. screen z art. se.pl z dnia 25.11.2021 r. „Donald Tusk bez prawa jazdy w partyjnej limuzynie. Przyłapany. Zdjęcia”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”

Źródło: se.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl