Dobiegły nas niepokojące słuchy. Fani pary mogą być zawiedzeni. Według medialnych doniesień Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już razem. 

Ostatnio w polskich mediach pojawiły się niepokojące doniesienia. Chodzi o związek Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Według informatorów Pudelka jedna z najpopularniejszych par show-biznesu może wkrótce ogłosić rozstanie. 

Niepokojące informacje o Mikołaju Roznerskim i Adriannie Kalskiej

Mikołaj Roznerski to gwiazda, której życie miłosne z zapartym tchem śledzą setki polaków. Aktor często wciela się w rolę pewnych siebie, uroczych amantów, wiecznych chłopców, choć ostatnimi czasy wydaje się, że zasmakował także w mroczniejszych postaciach. 

Także w jego życiu prywatnym nie brakowało miłosnych perypetii. Mikołaja Roznerskiego kojarzono swojego czasu m.in. z Olgą Bołądź czy Alicją Bachledą Curuś. 

Jednak wszystko wskazywało na to, że związek z aktorką, Adrianą Kalską będzie inny. Para nie afiszowała się swoim życiem prywatnym, a sam Mikołaj Roznerski przyznawał w wywiadach, że zależy mu na tej relacji. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mimo to, jak czytamy na portalu Pudelek, para przechodziła przez kryzysy. Teraz zaś w mediach pojawiają się plotki o ich definitywnym zerwaniu. 

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska mogą się rozejść

Na Instagramie wciąż pojawiają się wspólne zdjęcia Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Jednak istnieją przesłanki, że między parą nie jest dobrze.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official)

Jak podaje Pudelek, utrzymywanie pozorów dalszej relacji może być związane z kontraktami reklamowymi, które para zawarła, a także chęcią utrzymania pozytywnej atmosferze na planie „M jak miłość”, w którym gra zarówno Roznerski, jak i Kalska. 

Jako wskazówkę portal podaje zaś fakt, że Ada przestała obserwować Mikołaja na Instagramie. 

Para została poproszona o komentarz, póki co jednak oboje milczą. My także czekamy na wyjaśnienie sytuacji. 

Aktualizacja: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się. Aktorka przekazała zasmucające wieści. Więcej >TUTAJ<.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kim jest żona Szymona Hołowni? Ma pracę, którą w Polsce wykonuje zaledwie kilka kobiet
  2. Szklanki Magdy Gessler w Biedronce. Ile kosztują i do kiedy można kupić?
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić

Źródło: Pudelek