Ojciec razem z mamą czytali swojej 4-letniej córeczce bajki na dobranoc. Dziewczynka ma kłopot z zaśnięciem i dopiero wieczorne czytanie jest w stanie sprawić, że zaśnie. W pokoju dziecka mama zamontowała kamerę, która zarejestrowała jeden ze, zdawałoby się normalnych wieczorów. Jednak, gdy obejrzała nagranie, najpierw zamarła, po czym wybuchła śmiechem.

4-latka sprawiała rodzicom ciągłe kłopoty. Mała miała problemy z zaśnięciem, a czytanie, choć pomagało, było bardzo czasochłonne. Oboje rodzice więc wymieniali się między sobą i każdego wieczoru czytali córce na zmianę. Pewnego wieczoru mamę wymienił ojciec. Mężczyzna nie miał pojęcia, że jest nagrywany.

Ojciec zaskoczył mamę

Mama zmęczyła się czytaniem, które owszem, przyniosło oczekiwany efekt, jednak na krótko. Wystarczyło, że kobieta delikatnie się poruszyła, a córeczka już łapała ją za dłoń. W końcu obok córki położył się jej tata i zaczął czytać.

Córka na przemian zasypiała i budziła się, nie pozwalała swojemu tacie odejść. W końcu po kolejnym rozdziale bajki zasnęła. Ojciec wykonał wtedy manewr, który zarejestrowała kamera, a oglądająca to mama pękała ze śmiechu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Został wyleczony z koronawirusa. Rachunek ze szpitala sprawił, że prawie dostał zawału
  2. Jedzenie fasolki szparagowej może grozić ogromnym niebezpieczeństwem. Musisz zawsze pamiętać o 2 zasadach
  3. Oburzające słowa Anny Kalczyńskiej wywołały lawinę komentarzy. Kolejna wpadka prowadzącej DDTVN

Usypianie dzieci – prawdziwe wyzwanie

Okazało się, że tata 4-latki, gdy tylko spostrzegł, że mała śpi, postanowił wymyślić najlepszy sposób, by jej nie obudzić. Postanowił więc, czołgając się, opuścić łóżeczko córeczki i tym samym sposobem dojść do wyjścia.

Mama dziecka, która obejrzała całe nagranie, pękała ze śmiechu. Z pewnością jej radość podzielą wszyscy rodzice, którzy wiedzą, że aby uśpić dziecko, rodzic potrafi być naprawdę pomysłowy.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

ojciec
fot. youtube.com/Caters Clips

Dziewczynka nie chciała puścić swojego taty, gdy tylko się ruszył, od razu się budziła.

ojciec
fot. youtube.com/Caters Clips

Każdy rodzic uśmiechnie się na to widok tego nagrania. Tylko rodzice wiedzą, czego się nie robi, żeby uśpić swojego malucha.

Mama pękała ze śmiechu, gdy zobaczyła to nagranie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znany z programów TVP, TVN i Polsatu muzyk przyznał, że jest gejem. Niespodziewany coming out w polskim show-biznesie
  2. Fala uderzeniowa dotarła aż do polskiej plaży. Mieszkańcy i turyści musieli uważać
  3. Do doniczki wsypała szczyptę popularnej przyprawy. Niewiarygodne, jak szybko pojawiły się efekty
  4. Do sieci trafiło smutne nagranie z udziałem syna Zenka Martyniuka. Gwiazdor disco polo nie będzie zadowolony
  5. Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ma nową ukochaną. W komentarzach burza: „Brak słów na faceta
  6. Popularny aktor zmarł 2 dni temu. Rodzina przekazała tragiczne informacje, nie żyje kolejny członek jego rodziny

Źródło: prostozmostu.pl

 

 

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl