Ojciec Mateusz od lat jest serialem, który sprawia, że przed telewizorem siadają miliony Polaków. Żaden z jego widzów nie potrafi wyobrazić go sobie bez tytułowego bohatera, ale okazuje się, że w najbliższym czasie będą musieli. Zamiast Artura Żmijewskiego zobaczymy na ekranie zupełnie nowego aktora – wiemy, kto nim będzie!

Stworzony na podstawie włoskiego pierwowzoru (Don Mateo) Ojciec Mateusz stacji TVP od 12 lat jest oglądany przez miliony Polaków. Odtwórca głównej i tytułowej roli, proboszcza sandomierskiej parafii Mateusza Żmigrodzkiego, Artur Żmijewski jest już nieodłącznie kojarzony z tą rolą. Teraz okazuje się jednak, że może go w niej zabraknąć. Kto zostanie jego następcą?

Ojciec Mateusz bez Mateusza?

Wiemy, że w Sandomierzu szykują się wielkie zmiany. W kolejnym, 23. sezonie uwielbianego serialu kryminalnego milionów Polaków, ojciec Mateusz będzie musiał opuścić swoje miasto i wyjechać na rekolekcje do Krakowa. Szybko okaże się jednak, że nie ma z nim żadnego kontaktu.

Miejsce ukochanego proboszcza zajmie nowy ksiądz, w którego rolę wcieli się Mikołaj Roznerski. Nie wiemy dokładnie, jak długo potrwa kariera Walerego Opałka na sandomierskiej parafii, ale ma on bardzo szybko zaskarbić sobie sympatię pozostałych bohaterów. Czy jednak pozostanie na stałe? Tego dowiemy się, kiedy zobaczymy nowy sezon, zapewne pod koniec lutego lub w marcu.

Mikołaj Roznerski księdzem

Kiedy Mikołaj Roznerski po raz pierwszy pokazał się w sutannie na swoim koncie na Instagramie, natychmiast wzbudził powszechny zachwyt wśród swoich fanów.

— Która parafia? Zacznę nawet do kościoła chodzić, a kto wie, może mnie nawrócisz — czytamy.

— Dobry, dobry, proboszczu — pisali zachwyceni fani.

Sam aktor wydaje się bardzo podekscytowany nowym projektem, niedawno po raz kolejny dodał swoje zdjęcie w stroju, w którym zaprezentuje się w serialu Ojciec Mateusz

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ojciec mateusz
instagram.com/mroznerski

Mikołaj Roznerski zastąpi Artura Żmijewskiego?

ojciec mateusz
Jarosław Kruk, wikipedia.org

Serial Ojciec Mateusz oglądany jest przez miliony. 

ojciec mateusz
instagram.com/mroznerski

Mikołaj Roznerski sprawdzi się w tej roli?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „”Wygląda młodziej od syna”
  3. Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
  4. Lekarz powiedział, że znamię na jej czole jest niegroźne. Rok później walczyła o życie
  5. Agnieszka Chylińska zalała się łzami. Gwiazda zdradziła prawdę o swoim dziecku
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

źródła: eska.pl. naekranie.pl

Poprzedni artykułHoroskop miłosny na styczeń. Pannę czeka gorący romans, Waga pozna miłość życia
Następny artykułJak się ubrać do restauracji na obiad? Zainspiruj się blogerkami
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego