Dziecko Agnieszki Chylińskiej sprawiło, że kobieta zalała się łzami. W bardzo szczerym i emocjonującym wywiadzie z Marcinem Propopem zdradziła prawdę na temat swojej pociechy. Wszystko wskazuje na to, że sama nie przewidziała, iż w trakcie rozmowy sprawy nabiorą takiego obrotu. Gdy ochłonęła, zdecydowała się skomentować całe zajście.

Agnieszka Chylińska jest jedną z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która niezwykle chroni swojej prywatności. Pomimo tego, że na scenie występuje od 25 lat w sieci na próżno szukać informacji o jej najbliższych czy rodzinnych zdjęć. Do tej pory nie wiadomo nawet, jak wyglądają dzieci artystki. Ostatnia rozmowa promująca książka zakończyła się wybuchem płaczu i nieprawdopodobnej szczerości.

Dziecko Agnieszki Chylińskiej było powodem płaczu

Agnieszka Chylińska w ciągu ostatnich kilku lat diametralnie zmieniła swój medialny wizerunek. Kobieta, która do tej pory uznawana była za prawdziwą i niezależną buntowniczkę, założyła rodzinę i zaczęła pojawiać się na małym ekranie jako gwiazda telewizji.

Od samego początku stroniła od ujawniania w mediach szczegółów dotyczących swojego życia rodzinnego. Ostatnio jednak nastąpił prawdziwy przełom. W rozmowie z Marcinem Prokopem promującej swoją szóstą już książkę, zatytułowaną Giler, trampolina i reszta świata, wokalista zdecydowała się opowiedzieć o swojej sytuacji rodzinnej. Słowa sprawiły, że z jej oczu popłynęła niekontrolowana lawina łez.

Fani mogą poczuć się rozczarowani

Okazuje się, że tego fragmentu widzowie nigdy jednak nie zobaczą, ponieważ został on wycięty. Nie do końca wiadomo, co tak naprawdę powiedziała artystka w wywiadzie. Pewne jest, że chodzi o jej dziecko, które nazwała mianem wyjątkowego.

-Podarowuję Wam tę rozmowę w formie, która mnie aż tak bardzo nie obnaża… To taki mój skromny prezent dla tych wszystkich, którzy na co dzień opiekują się ludźmi chorymi, starszymi (…) Myślałam, że dam radę, że przecież po to napisałam tę książkę, by powiedzieć Wam więcej… Również o sobie i o moim byciu mamą wyjątkowo „WYJĄTKOWEGO” dziecka… Długo trzymane w sobie słowa i emocje „nie na sprzedaż” wyleciały ze mnie. Rozpłakałam się… (…)- napisała gwiazda na Instagramie.

W rozmowie z Prokopem wyznała jeszcze, że pisanie książek stanowi dla niej formę terapii.

-Jeżeli wam się wydaje, że to, że jestem jakąś panią z telewizji, to, że nagrywam płyty, jestem popularna, wiesz, mam ileś wejść na Facebooku czy na Instagramie, nie odkleja mnie od trosk- mówiła w wywiadzie Agnieszka Chylińska.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziecko
instagram.com @agnieszka.chylinska

Dziecko Agnieszki Chylińskiej sprawiło, że w wywiadzie zalała się łzami.

Dziecko
instagram.com @agnieszka.chylinska

Piosenkarka zdecydowała się na niezwykłą szczerość.

Dziecko
instagram.com @agnieszka.chylinska

Na przestrzeni lat artystka zmieniła się nie do poznania.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Ponad 96% ludzi nie jest w stanie rozwiązać tego zadania dla 4-klasisty. Jesteś geniuszem?
  4. W młodości Sylwia Grzeszczak skrywała pewien sekret. Gdy wyszedł na jaw, jej życie się odmieniło
  5. Mama Doroty Szelągowskiej nie będzie zadowolona. Pomimo jej próśb gwiazda opublikowała kontrowersyjne zdjęcie
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

Źródło: pomponik.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.