Pamela Anderson to prawdziwa seksbomba. Będziecie zaskoczeni, jak wyglądała w młodości. To była prawdziwa piękność. Zobaczcie zdjęcia.

Polscy widzowie najbardziej kojarzą ją z seriali, emitowanych przez telewizję POLSAT. Anderson nie pochodzi jednak ze Stanów Zjednoczonych, co dla wielu może być zaskoczeniem.

Pamela Anderson – kim jest?

Pamela Anderson to urodzona w 1967 roku kanadyjska aktorka, modelka i producentka. Jej najbardziej znane role to te z seriali V.I.P. czy Słoneczny Patrol. W wieku 21 została dostrzeżona na trybunach meczu futbolowego. Sytuacja ta przypomina trochę początki medialnej kariery Natalii Siwiec. Młoda dziewczyna zachwyciła swoją urodą bardzo dużo ludzi. Anderson podpisała kontrakt ze znaną siecią pubów, a następnie przyjęła propozycję magazynu Playboy, który zaoferował jej rozbieraną sesję. Jej kariera nabrała rozpędu, czego efektem były role w hitowych serialach lat 90. Anderson aktywnie działa na rzecz zwierząt, związana jest z organizacją PETA.

W jednym w wywiadów Anderson przyznała, że magazyn Playboy uratował jej życie.

– Byłam bardzo nieśmiała już jako dziecko. „Playboy” ukształtował mnie jako młodą dziewczynę. Dał mi siłę. Byłam uwięziona, udało mi się uwolnić. Poznałam wielu artystów, dżentelmenów, aktywistów. Hollywood to dziś dla mnie za dużo. Jest trudnym miejscem. To biznes. Jeśli chcesz go robić, musisz grać w tę grę. Cieszę się, że dziś mieszkam we Francji – powiedziała w romozwie z US Weekly.

Aktorka ma za sobą traumatyczne przeżycia:

– Moje pierwsze heteroseksualne doświadczenie było gwałtem. Później mój chłopak stwierdził, że byłoby zabawnie zgwałcić mnie z sześcioma kolegami.– wyznała gwiazda.

Czy Pamela Anderson ma męża?

Miała, nawet trzech. Niestety z żadnym z nich nie udało jej się stworzyć trwałego związku. Do jej partnerów zaliczają się Tommy Lee, Kid Rock oraz Rick Salomon.

Stare zdjęcia Pameli Anderson:

Pamela Anderson
Fot. Instagram @legends.inc
Pamela Anderson
Fot. Instagram @legends.inc
Pamela Anderson
Fot. Instagram @legends.inc
Pamela Anderson
Fot. Instagram @legends.inc
Pamela Anderson
Fot. Instagram @legends.inc
Pamela Anderson
Fot. Instagram @legends.inc
Pamela Anderson
Fot. Instagram @legends.inc

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy starzeją się najszybciej w Europie. Dlaczego?
  2. Słowa Kory poruszają: „Chciałabym umrzeć z Kamilem w tej samej chwili”
  3. Masz erotyczne sny? Znamy ich znaczenie

źródło: se.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.