Panna młoda zdradzająca na własnym weselu to coś naprawdę okropnego. Jej świeżo upieczony mąż musiał czuć się okropnie, tak potraktowany, a w związku małżeńskim nie był jeszcze nawet roku. Ta kobieta naprawdę nie miała serca. Prawie uszło jej to na sucho, gdyby nie czujność matki pana młodego. To właśnie ona podzieliła się tą historią. 

Maciek i Agata znali się od liceum. Na początku tylko się kolegowali, ale wraz z biegiem lat ta znajomość przekształciła się w coś więcej. Na początku wszyscy powątpiewali w przyszłość ich relacji. Trzeba przyznać, wtedy szczególnie, wydawali się zupełnie do siebie nie pasować. Oboje mieli swoje, bardzo różne, grono znajomych, zupełnie inne zainteresowania. 

Panna młoda okazała się perfidnym człowiekiem

Kiedy skończyli szkołę, ich grona znajomych rozjechały się po Polsce. Wszyscy założyli, że Maciek i Agata nie będą razem długo. Okazało się, że nikt ich nie docenił. Kobieta już niedługo miała wystąpić jako panna młoda. o — Zawsze sobie myślałam, że są taką ładną parą — opowiada pani Renata, mama Maćka — że Agatka tak dobrze go rozumie. A tu coś takiego!

panna młoda
Photo by Marius Muresan on Unsplash

Agata okazała się zupełnie inna. 

Pani Renata jest osobą, która odkryła tajemnicę synowej i jako pierwsza poznała jej prawdziwy charakter. — To było podczas wesela, nawet nie tak późno może koło 22. Panna młoda gdzieś nam zaginęła, no więc poszłam jej szukać. No i znalazłam, znalazłam. Niestety! 

„Oby jej nie wybaczył”

Panna młoda odnalazła się owszem. Na piętrze, z jednym ze swoich kolegów z pracy. — Ja wiedziałam, że to było podejrzane, jak chciała go zapraszać koniecznie — unosi się pani Renata. — Co to za znajomi, tacy z pracy. Na wesele? — komentuje. Jak się okazało, pani Renata miała rację. Okazało się, że jej synowa na własny ślub postanowiła przyprowadzić sobie kochanka. 

Kiedy kobiecie nie udało się namówić teściowej, by ukrywała jej tajemnicę, z kobiety wyszedł prawdziwy diabeł. Zaczęła zachowywać się agresywnie i wykrzykiwać w stronę starszej pani obelgi. Z własnego wesela wyszła jako pierwsza, ciągnąc za sobą kochanka. Jedyny kontakt, jaki nawiązała od tego czasu z mężem, to wysłanie kilku jadowitych smsów, w których opisuje, jak zdradzała go już od liceum. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

panna młoda
unsplash.com

Maciek został bardzo zraniony. 

panna młoda
unsplash.com

Para była razem od liceum. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Proszek Zygmunta Chajzera przez 2 dni dostępny w jednym z najpopularniejszych dyskontów
  2. Kobieta w sklepie zaczepiła matkę z małym dzieckiem. Wyszeptała do niego: „pożegnaj się z mamusią”
  3. Beata Kozidrak wyjawiła smutną tajemnicę. To bardzo przykre
  4. Anja Rubik w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim „Prezes uważa, że edukacja seksualna to demoralizacja dzieci”
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu
Poprzedni artykułPolski aktor miał żenić się aż 6 razy. Pod koniec życia związał się z młodszą prawie o 50 lat kobietą
Następny artykułTwój kot śpi z Tobą w łóżku? Sprawdź, czy to dobry pomysł
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego