Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Teściowa

Teściowa

panna młoda, polica
03.07.2024 22:55 "Zaczęły szarpać się na weselu. Ktoś wezwał policję. Moja mama jest dla mnie skreślona"

Marzena przez całe życie marzyła o pięknym ślubie i wystawnym, ale tradycyjnym polskim weselu. Wiedziała, że powie sakramentalne “tak” tylko mężczyźnie, który bezwarunkowo ją pokocha. Gdy spotkała Piotra, od razu wiedziała, że to ten jedyny. Niestety nie mogła powiedzieć tego samego o jego rodzinie. Teściowie często rzucali w kierunku jej i jej bliskich cięte docinki, jednak udawała, że ich nie słyszy. Miarka przebrała się podczas wesela. Dzień, który miał być najbardziej wyjątkowym w jej życiu, zamienił się w koszmar.

Teściowa, drzwi
23.06.2024 14:20 "Mąż twierdził, że codziennie jeździ do matki, ona go kryła. Prawda zmieniła mnie na zawsze"

Oliwia nie rozumiała, dlaczego jej mąż codziennie odwiedza swoją matkę. Musiała sama zająć się bliźniakami, kiedy ten wymigiwał się od wszelkich obowiązków. Postanowiła to sprawdzić. Nie była gotowa na to, czego się dowiedziała. Swoją historię opisała na forum dla kobiet.

teściowa, smutny mężczyzna
17.06.2024 09:28 “Wiedziałem, że z wprowadzką teściowej będzie problem, ale nie taki”

Adam i Kasia byli świeżo upieczonym małżeństwem. Gdy byli jeszcze parą, mężczyzna utrzymywał ze swoją przyszłą teściową poprawne stosunki. Wszystko zmieniło się po ślubie. Kobieta pokazała swoją prawdziwą twarz i zaczęła wtrącać się w ich prywatne sprawy. Miarka się przebrała, gdy przyjechała obejrzeć ich nowy domek na działce. To, co stało się później, wprawiło internautów w zdumienie.

Teściowa
16.06.2024 07:00 Teściowa nie oddaje mi pieniędzy. To poradził mi mąż, szkoda gadać

“Mój mąż całe życie był synkiem mamusi. Kiedy teściowa zachorowała na depresję naturalne było także dla mnie, że powinniśmy jej pomóc. Pani Ewa wzięła roczny urlop w pracy i przeniosła się na ten czas do nas, żeby swoje mieszkanie wynająć i mieć trochę więcej pieniędzy. Przy jej trybie życia i tak nie wystarczało jej funduszy, pożyczała więc ode mnie. Problem pojawił się, kiedy przyszedł czas na oddawanie” - Marlena podzieliła się w sieci swoją historią. 

teściowa
11.06.2024 15:02 "Mąż przyprowadził kochankę do domu. Razem z nimi była jego mamusia"

Historię niektórych internautów o zdradach i towarzyszących temu sytuacjach obijają się szerokim echem w sieci. Teraz swoją opowieścią podzieliła się pewna kobieta, której cały świat nagle wywrócił się do góry nogami. Niewiarygodne, jak potraktował ją zarówno mąż, jak i teściowa.

Teściowa, synowa
16.05.2024 07:14 "Mój mąż jest już pod ziemią, ale teściowa dalej mnie nachodzi”

Emilia wcześnie straciła męża. Zbyszek zmarł na wskutek udaru. Po tym, jak odszedł, teściowa coraz częściej odwiedzała swoją owdowiałą synową. Nie szczędziła jej przykrych słów i porównań. To wszystko doprowadzało kobietę do ostateczności. Kiedy chciała się wyprowadzić, poznała prawdę. To dlatego Bożena tak często ją odwiedzała.

teściowa syn synowa tabletki antykoncepcyjne
02.03.2024 07:42 Darła koty z teściową. Nie wiedziała, że seniorka miała plan

Relacja Andżeliki i Renaty nie należała do najlepszych. Teściowej nie odpowiadał feministyczny światopogląd jej synowej. Jak to tak, żeby kobieta nie chciała zajmować się domem i mężem? No i powiedziała, że nie planuje urodzić jej wnuków! Niedoczekanie. Na szczęście pojawiła się okazja na to, aby nadrobić stracony czas.

Naprawdę tak ubrała się na ślub syna. Zemsta synowej była bezwzględna, fot. Canva/LuckyImages
22.01.2024 20:05 Naprawdę tak ubrała się na ślub syna. Chciała błyszczeć bardziej od panny młodej. Zemsta synowej była bezwzględna

Ślub i wesele jest bardzo ważnym dniem w życiu wielu osób. Niezależnie od wielkości uroczystości nowożeńcom zależy, by wszystko poszło po ich myśli i by byli zadowoleni z efektu. Czasami jednak sprawy komplikują się z powodu osób trzecich.