Para od wielu lat bezskutecznie starała się o dziecko. Kiedy wszystkie metody zawiodły, a kosztowne leczenie nie przyniosło efektów, zdecydowali się na adopcję. Badanie USG wykazało, że matka, która zgodziła się oddać im swoje potomstwo, urodzi trojaczki. To jednak dopiero początek ich szokującej historii.

Współczesne kobiety coraz częściej odkładają decyzje o macierzyństwie. Niestety natura bywa naprawdę okrutna i kiedy koniec końców rozpoczną starania, okazuje się, że nigdy nie doczekają tego momentu. Zdesperowane robią, co mogą, aby ujrzeć na świecie swoje potomstwo. Historia, która przydarzyła się tej rodzinie, jest naprawdę niesamowita.

Para od dłuższego czasu starała się o dziecko

Sarah i Andy, czyli małżeństwo z Tulsy w stanie Oklahoma od samego początku wiedzieli, że w przyszłości chcą zostać szczęśliwymi rodzicami. Niestety pomimo usilnych prób wyniki kolejnych testów ciążowych nie pozostawiały im żadnych złudzeń i nadziei na przyszłość. Postanowili więc udać się do specjalisty, który zajmuje się leczeniem niepłodności kobiet. Zapłodnienie In Vitro, na które liczyli w przypadku kobiety, dawało marne szanse na pojawienie się wyczekanej pociechy. Zrozpaczona para zdecydowała się na adopcję.

Para
Facebook.com

Para dostała od losu 3 wspaniałych dzieci. 

Pomimo tego, że proces adopcyjny może ciągnąć się nawet latami, wiedzieli, że to jedyny sposób, aby stać się rodzicami. Po przejściu wywiadu środowiskowego niemalże natychmiast znalazła się kobieta, która pragnęła oddać im swoje dziecko. Po urodzeniu rozmyśliła się, a ich marzenia legły w gruzach. Sytuacja ta za jakiś czas powtórzyła się ponownie. W pewnym momencie los postanowił się do nich uśmiechnąć.

Agencja adopcyjna zadzwoniła, że znalazła się matka, która jest gotowa powierzyć im swoje maleństwo. Zaprosiła ich nawet na wspólne badanie USG. To właśnie wtedy okazało się, że zamiast jednego dziecka pod sercem nosi aż trójkę, Tym sposobem małżeństwo zostało szczęśliwymi rodzicami trojaczków: Hannah, Joel i Elizabeth.

To jednak nie koniec niespodzianek

Pewnie wam też będzie trudno w to uwierzyć, ale zaledwie kilka miesięcy po dokonaniu adopcji Sarah zaczęła czuć się coraz gorzej. Wizyta u lekarza wykazała, że jest w ciąży. Lada moment mieli zostać szczęśliwymi rodzicami bliźniaków! Tym sposobem w mgnieniu oka ich dwuosobowa rodzina powiększyła się o 5 wspaniałych istot. Bliźniaki nazwane zostały Andrew i Abigail.

Jeśli myślicie, że na tym koniec niespodzianek to jesteście w ogromnym błędzie. W 2016 roku Sarah po raz kolejny zaszła w ciążę. Tym razem z ich ogromnej miłości narodził się Caleb. Sąsiedzi i najbliższa rodzina postanowili pomóc rodzinie w wychowaniu gromadki dzieci. Organizowali zbiórki pieniędzy na jedzenie i środki czystości dla maluchów. Ich wsparcie okazało się niezastąpione. Para oprócz cudownej rodziny ma wokół siebie ludzi, na których zawsze liczyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Para
Facebook.com

Po jakimś czasie okazało się, że kobieta jest w bliźniaczek ciąży. 

Para
Facebook.com

Ich rodzina diametralnie się powiększyła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal w fabryce samochodów. Żywe świnie wykorzystywano do testów zderzeniowych
  2. Koty kochają tak samo, jak małe dzieci. Naukowcy nie mają wątpliwości
  3. Roksana Węgiel najlepszą polską artystką według MTV EMA 2019. Przegrał z nią nawet Dawid Podsiadło
  4. ”Zobaczyłam chłopaka przyjaciółki na Tinderze. Powinnam jej powiedzieć?”
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę

 

Poprzedni artykułNina Gocławska była gwiazdą PRL-u. Porzuciła karierę, by opiekować się schorowanym mężem
Następny artykułSzczeniak usłyszał swoją ulubioną piosenkę. Nie mógł opanować radości
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.