Patricia Kazadi: siostra gwiazdy jest naprawdę przepiękna, niektórzy twierdzą, że wygląda jak Alicia Keys! Kazadi woli by znana ze swoich osiągnięć niż życia prywatnego, dopiero niedawno pochwaliła się światu piękną siostrą. Łączy je niesamowite podobieństwo, kim jest siostra piosenkarki?

Piosenkarka i prezenterka wkrótce ma wystąpić w nowym programie tanecznym na TVP. Kazadi nie będzie jednak występowała solo! Ku zaskoczeniu wszystkich, kilka dni temu pochwaliła się na instagramie zdjęciem, na którym zdradziła, kto będzie jej towarzyszył. Patricia Kazadi: siostra wokalistki, Victoria, zostanie gwiazdą?

Patricia Kazadi: siostra wygląda jak Alicia Keys?

Kim jest młodsza siostra Patricii? Piosenkarka rzadko mówi o swojej rodzinie, tym razem jednak zdecydowała się pokazać fanom, kto będzie towarzyszył jej w nowym programie Dance, Dance, Dance! Dopiero jakiś czas temu Kazadi zaczęła pokazywać się publicznie z rodzeństwem – wcześniej chroniła ich prywatność do tego stopnia, że tylko najwierniejsi fani o nim wiedzieli! Pod zdjęciem na instagramie piosenkarka zdradziła, jaki jest powód wprowadzenia Victorii do życia publicznego.

– Seeing double? ???????? Kochani!! Nareszcie mogę podzielić się z Wami tą informacją!! Od tygodni mam ogromną radość i zastrzyk endorfin dzięki temu, że spełniam swoje marzenie z dzieciństwa! ????????????????♥️????????????????♥️????????????????♥️????????????????♥️ Wezmę udział w najnowszym tanecznym show @dancedancedancetvp i odtworzę 1 do 1 teledyski moich ukochanych gwiazd muzyki!! Do tego zrobię to w duecie z moją ukochaną młodszą Siostrzyczką, która również w tym programie będzie spełniać swoje marzenie – o tańcu!

Czy Patricia Kazadi ma rodzeństwo?

Gwiazda dopiero niedawno zaczęła pokazywać się publicznie z młodszym rodzeństwem – po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć siostrę i brata Kazadi latem 2018 roku, gdy zabrała ich na premierę spektaklu w Teatrze Capitol. Teraz jednak młodsza siostra prezenterki wkracza na salony! Wspólny udział rodzeństwa w nowym programie TVP z pewnością będzie hitem.

A co z bratem Kazadi? Młodszy od aktorki William zachwycił wszystkich, gdy po raz pierwszy pojawił się u boku siostry. Wygląda jak prawdziwy model! Każde z rodzeństwa może się pochwalić niezwykłą urodą. Patricia Kazadi: siostra już wkrótce może stać się gwiazdą! Nie możemy się doczekać, by lepiej poznać Victorię.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

patricia kazadi: siostra
instagram.com/kazadi_official

Patricia Kazadi to utalentowana piosenkarka i aktorka.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDieta Katarzyny Zielińskiej gwiazdy imponuje! Z rozmiaru 40 zeszła do 36
Następny artykułJak schudła Violetta Arlak? Gwiazda jest nie do poznania! 20 kg w dół!
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.