Paulina Smaszcz nie przestaje zaskakiwać kolejnymi wypowiedziami związanymi z życiem rodzinnym lub wspomnieniami, kiedy tworzyła jeszcze związek z Maciejem Kurzajewskim. Tym razem skupiła się na kwestii, dotyczącej synów.

Ogłoszenie związku przez Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego sprawiło, że w sieci nie milkną doniesienia na ich temat. Część tajemnic wyjawiła była żona dziennikarza, Paulina.

Paulina Smaszcz wyjawiła, co spotkało jej synów

Paulina Smaszcz nie daje o sobie zapomnieć. Regularnie bierze udział w wywiadach, a także sama ochoczo relacjonuje swoje życie w sieci, dzieli się swoimi przemyśleniami oraz informuje o swoich kolejnych zawodowych osiągnięciach.

Nie da się ukryć, że pewna część poruszanych tematów związana jest z byłym partnerem – Maciejem Kurzajewskim oraz jego obecną ukochaną, Kasią Cichopek. Zakochani tworzą obecnie jedną z najgorętszych par, których losy z zapartym tchem śledzą media oraz fani.

Paulina Smaszcz doczekała się z Maciejem synów: 25-letniego Franciszka oraz Juliana, który ma 16 lat. Wciąż utrzymują oni kontakt ze swoim ojcem, jednak jak wyjawiła ich mama, nie jest to tak proste, jak kiedyś.

Synowie muszą zapowiadać swoje odwiedziny

Paulina Smaszcz udzieliła wywiadu serwisowi Plotek, któremu opowiedziała, że jej synowie mają zapowiadać swoje wizyty u ojca. Ponadto ironicznie porównała dom Macieja Kurzajewskiego do dworu królewskiego.

Powiedział, że moi synowie mają się zapowiadać u niego w domu. Nie mogą po prostu przyjść. Muszą się zapowiadać u ojca w domu, jak by tam był dwór królewski — wyznała Paulina w rozmowie z dziennikarzem Plotka.

To jednak nie koniec wypowiedzi Pauliny. Mentorka kobiet podkreśliła, że nigdy nie mówiła synom, by odwracali się od ojca. Odniosła się również do faktu, że Maciej jest osobą publiczną.

Dzieci z rozbitych rodzin wciąż kochają swoich rodziców. Ja nigdy nie powiedziałam moim dzieciom, że mają się odwrócić od ojca. Zawsze mówię, że ojciec się zagubił. Jeżeli wytacza się armaty przeciwko mnie i mojej rodzinie, to ja niestety mam też armaty z drugiej strony. Bezkarność. To jest to, co myślą sobie celebryci, bo mają swoje ego, albo raczej ego ich ma — skwitowała.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Źródło: plotek.pl