Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paweł Golec świętuje, pokazał rodzinne zdjęcie. Wiedzieliście, że jego córka ma już 18 lat?
Kamil Olek
Kamil Olek 10.10.2021 18:12

Paweł Golec świętuje, pokazał rodzinne zdjęcie. Wiedzieliście, że jego córka ma już 18 lat?

screen z https://www.instagram.com/pablogolec/?hl=pl

Na jednym z pierwszych miejsc grona najbardziej rozpoznawalnych bliźniaków w Polsce z pewnością znajdują się twórcy kultowego zespołu Golec uOrkiestra – Łukasz i Paweł. Obecni na rodzimej scenie od ponad 20 lat bracia cieszą się niesłabnącą popularnością, od czasu do czasu dzielą się również szczegółami prywatnego życia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W związku z 20. rocznicą ślubu z Katarzyną Paweł Golec postanowił zamieścić ostatnio na Instagramie zdjęcie. Została na nim uwieczniona także jego najstarsza córka. Trudno uwierzyć, że Maja skończyła niedawno 18 lat. Co więcej, nastolatka poszła w ślady sławnego ojca, stawia tym samym pierwsze kroki w przemyśle muzycznym.

Paweł Golec świętuje rocznicę ślubu

Muzyk poślubił Katarzynę Kułaczewską w 2001 roku. Z tej okazji opublikował w social mediach fotografię całej rodziny, uzupełniając ją niezwykłym podpisem.

Mija 20 lat wspólnej podróży z Kasią. Życzę bardzo dużo miłości tobie, Kasiu – przez kolejne lata. Dziękuję, że jesteś. Jestem szczęściarzem – przyznał w poście.

Internauci bardzo szybko zwrócili jednak uwagę na córkę artysty – Maja przyszła na świat dwa lata po ślubie pary, jakiś czas temu świętowała zaś osiągnięcie pełnoletności (prócz niej Paweł i Katarzyna wychowują także 8-letnią Annę).

Córka to cały tata – napisał jeden z komentujących.

Okazuje się, że 18-latka nie jest podobna do ojca jedynie wizualnie. Jakiś czas temu postawiła bowiem na rozwój muzycznej kariery – prowadzi konto na TikToku, a także kanał na YouTubie, gdzie pojawiają się covery znanych utworów, a także jej autorska twórczość.

Będziecie śledzić jej poczynania?

View this post on Instagram

A post shared by Paweł Golec (@pablogolec)

Źródło: Plotek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę