W Pepco trwa prawdziwy szał zakupowy. Do sprzedaży trafiły produkty, które przyciąga nie tylko swoją wyjątkową jakością, ale przede wszystkim ceną. Zabiega o nie tysiące Polek, zatem należy się pospieszyć. 

Jeśli planujecie w najbliższym czasie powiększyć swoją garderobę, to polecamy zwrócić uwagę na sieć sklepów Pepco. To właśnie tam do sprzedaży trafiły naprawdę wyjątkowe piżamy, które można kupić za grosze. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ jest to jeden z najbardziej pożądanych produktów w sklepie.

W Pepco dostępne do zakupu są wyjątkowe piżamy

Niedawno pisaliśmy, że w Pepco do kupienia są naprawdę wyjątkowe biustonosze, które można dostać już od 15 zł za sztukę. Okazuje się, że sieciówka przygotowała dla nas kolejny hit, jednak tym razem postawiono krok w trochę inną stronę. Włodarze sklepu zadbali o nasz komfort podczas snu.

Mowa tutaj o piżamach, które dostępne są w sprzedaży za równie niskie ceny. Można wybierać między czterema różnymi rodzajami, jednak bez wątpienia każda z was znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak miałybyście problem z wyborem, to nic nie szkodzi. Obsługa sklepu bez wątpienia posłuży pomocą.

Jakość i materiał sprzedawanych piżam to jedno, natomiast na szczególną uwagę zasługują ceny, w jakich dostępne są do zakupienia. Najtańszą z nich dostaniemy już za uwaga… jedyne 20 zł! Z kolei najdroższa różni się ceną niewiele, ponieważ zaledwie o 10 zł. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co więcej, piżamy dostępne są, w zależności od wybieranej, w rozmiarach od XS do XXL. Każda z nich składa się ze 100 proc. bawełny, zatem bez wątpienia wielu z was będzie służyć przez długi czas. Jednak należy pamiętać, że zainteresowanie piżamami tylko wzrasta, zatem nie można zwlekać.

W jakich kolorach dostępne są piżamy?

Piżamy dostępne są w kolorach białym, oraz kolorowym i szarym. Na trzech z nich znajdują się białe elementy. Jednak po kolei, najtańsza piżama kosztuje 20 zł i składa się z koszulki na ramiączkach i różowych spodenek w czerwone kropeczki. Na koszulce znajdziemy różowo czerwony nadruk z napisem love.

Dwie z omawianych piżam kosztują 25 zł, jednak zdecydowanie od siebie się różnią. Jedna składa się z koszulki i spodenek w tych samych wzorkach, z kolei druga posiada szarą koszulkę i czarne spodenki, na których widzimy wzorki wiśni w kształcie serca, oraz napis.

Natomiast najdroższa z dostępnych kosztuje 30 zł. Podobnie, jak pozostałe, składa się z koszulki i spodenek. Na koszulce widnieje czwórka przyjaciół z kultowego serialu wychylających się przez drzwi oraz napis w języku angielskim. Spodenki zaś są w kolorze ciemnym z wieloma napisami – Friends [z ang. przyjaciele].

To naprawdę wyjątkowa okazja, jednak, jak już wcześniej wspominaliśmy, należy się pospieszyć, ponieważ piżamy cieszą się wielkim zainteresowaniem. Masz problem z doborem garderoby? Zapraszamy do materiału o modowych trendach na rok 2021. Bez dwóch zdań znajdziesz tam coś dla siebie.

Zobacz zdjęcia:

Pepco
fot. pepco.pl

Piżama po lewej kosztuje 30 zł, po prawej 25 zł.

Pepco
fot. pepco.pl

Piżama po lewej kosztuje 20 zł, po prawej 25 zł.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl