Jesień i zima mają to do siebie, że wymagają od nas więcej czasu i uwagi poświęcanej pielęgnacji. Tendencje do przesuszającej się skóry i pogorszenia formy włosów były punktem wyjścia dla marki Remington – lidera wśród produktów pielęgnacji osobistej, do stworzenia linii Hydraluxe i Hydraluxe PRO, które zadbają zarówno o odpowiednią stylizację fryzury, jak i kondycję Twoich włosów. 

Kolekcja produktów marki Remington na sezon jesienno-zimowy opiera się o trzy filary: domową stylizację jak z salonu, najwyższą jakość wykonania połączoną z intuicyjną obsługą oraz zadbanie o kondycję włosów, poprzez ich pielęgnację i wzmocnienie. Tworzenie trwałych stylizacji wymaga użycia wysokiej temperatury, w nadmiarze niezdrowej dla włosów. Jakie Remington ma na to rozwiązania w okresie, w którym nasze włosy szczególnie narażone są na uszkodzenia i skoki temperatur? 

NOWY WYMIAR NAWILŻENIA!

Myślisz linia Hydraluxe. My mówimy NAWILŻENIE! Najnowsza kolekcja od Remington zapewnia zdrową stylizację włosów dzięki technologii zachowującej równowagę między temperaturą potrzebną do stworzenia trwałej fryzury a odpowiednim jej nawilżeniem. Ciągłe zmiany temperatur, z chłodnej na pokojową, niosą z sobą konsekwencje zauważalne w stanie naszych włosów i skóry, dlatego przy ich pielęgnacji tak ważny jest balans. Rewolucją dla przesuszonych, łamliwych włosów jest wprowadzenie do urządzeń rozwiązania Moisture Lock, które nadaje im odpowiedniego blasku, regulując poziom nawilżenia Twoich włosów. Powłoka ceramiczna urządzeń, wzbogacona o innowacyjne mikro-odżywki, które pod wpływem temperatury, uwalniane są one na włosy, chronią je przed zniszczeniem podczas stylizacji, zapewniając idealny poziom nawilżenia Twoich włosów. 

JESZCZE WIĘCEJ TECHNOLOGII, KTÓRE DBAJĄ O TWOJE WŁOSY!

Seria wzbogacona została również ustawieniem temperatury Hydracare, która dba o odpowiedni poziom ciepła, aplikowany na nasze włosy podczas stylizacji, niezależnie czy suszymy, prostujemy czy kręcimy nasze kosmyki! Regulacja temperatury Hydracare dopasowuje i obniża odpowiednio poziom ciepła, zapewniając pełną ochronę przed uszkodzeniami termicznymi. Rozgrzewa urządzenia do 185°C, zapewniając włosom bezpieczną i trwałą stylizację. 

A to nie wszystko! Spytacie pewnie, a co z elektryzującymi się włosami? Tym bardziej w okresie jesiennym, kiedy na głowach wielu z Nas gości już ciepła czapka, której zdejmowanie kojarzy się z jednym! Włosy stają dęba, a my zostajemy bezradni. Już nie! Urządzenia z serii Hydraluxe wzbogacone zostały w funkcję jonizacji! Udoskonalona funkcja jonowego odżywiania włosów rozprowadza miliony jonów na włosach, zapewniając aż o 90% cząsteczek więcej, niż w przypadku standardowych urządzeń marki, dzięki czemu jeszcze lepiej zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów. 

DLA TYCH #BEZKOMPROMISOWYCH MAMY COŚ JESZCZE!

Hydraluxe PRO to dalszy krok w technologii Hydraluxe. To zestaw dwóch bezkompromisowych super broni, chroniących przed uszkodzeniami termicznymi podczas stylizacji, z jeszcze większą dawką super mocy. Profesjonalne efekty bez uszkodzeń dla włosów, to prawdziwa innowacja na rynku produktów stylizacji osobistej. 

HASŁO NA TEN SEZON? HYDRACARE!

Prostowanie włosów z najnowszą prostownicą S9001 z kolekcji Hydraluxe PRO to zupełnie nowe doświadczenie w stylizacji. Dzięki innowacyjnej technologii Hydracare Mist Twoje włosy będą gładsze, bardziej miękkie i lśniące, już po jednym przeciągnięciu. Emitowana na włosy, chłodna mgiełka Hydracare, rozluźnia każde pasmo przed stylizacją, dzięki czemu Twoje włosy są rozluźnione, a efekt idealnie prostych i wygładzonych włosów można osiągnąć przy niższej, zdrowszej temperaturze 170°C. Innowacyjny design urządzenia to wisienka na torcie, który z pewnością przyciągnie wzrok każdej miłośniczki włosowych gadżetów. 

Zintegrowane czujniki temperatury Hydracare pozwalają utrzymać równomierną temperaturę na całych płytkach, utrzymując ją na optymalnym poziomie, a mikro-odżywki Moisture Lock uwalniane pod wpływem ciepła, przenoszą się na każdy, nawet najcieńszy włos prostowanego pasma, zapewniając im profesjonalną ochronę i jeszcze większe nawilżenie. 

W serii Hydraluxe PRO mamy również suszarkę EC9001, która posiada wbudowany czujnik Hydracare, zapobiegający nadmiernemu gromadzeniu się ciepła podczas stylizacji. Dlatego raz na zawsze zapomnij o obawach spowodowanych suszeniem włosów. Specjalny czujnik na bieżąco reguluje temperaturę powietrza, dostosowując ją tak, aby była zdrowa dla Twoich włosów i chroniła je przed uszkodzeniami termicznymi. Produkty Hydraluxe Pro oferują rozwiązania, które dbają również o  czas swoich konsumentów. Suszarka Hydraluxe Pro, wyposażona została w potężny silnik cyfrowy, zapewniający o 50% szybsze suszenie niż standardowe suszarki Remington i osiągający prędkość aż do 160 km/h! Dodatkowo, strumień powietrza wzbogacony jest w uwalniane na bieżąco mikro-odżywki Moisture Lock, tworzące na włosach ochronną barierę i zapewniając im należyty blask i nawilżenie. 

Oferta Hydraluxe i Hydraluxe Pro jest już dostępna w partnerskich sieciach dystrybucyjnych. 

A Ty, które urządzenie z serii Hydraluxe wybierasz?

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

pielęgnacja
fot. materiały prasowe Remington

Jesień i zima mają to do siebie, że wymagają od nas więcej czasu i uwagi poświęcanej pielęgnacji. 

pielęgnacja
fot. materiały prasowe Remington

Tendencje do przesuszającej się skóry i pogorszenia formy włosów były punktem wyjścia dla marki Remington – lidera wśród produktów pielęgnacji osobistej. 

pielęgnacja
fot. materiały prasowe Remington

Myślisz linia Hydraluxe. My mówimy NAWILŻENIE! Najnowsza kolekcja od Remington zapewnia zdrową stylizację włosów dzięki technologii zachowującej równowagę między temperaturą potrzebną do stworzenia trwałej fryzury a odpowiednim jej nawilżeniem.

Poprzedni artykułNagranie z nauczania zdalnego trafiło do sieci. Nauczycielka wyzywa ucznia od idiotów
Następny artykułWitold Sadowy nie żyje. Kilka miesięcy przed śmiercią ujawnił prawdę skrywaną całe życie
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.