Pierwsza Dama, Agata Duda unika kamer i rozgłosu, co zauważyli w ostatnim czasie wyborcy. Prezydent Andrzej Duda zdradził, co jest tego przyczyną. Okazuje się, że prawda jest inna, niż większość mogła przypuszczać. Podczas wirtualnego spotkania z użytkownikami portalu Wykop.pl, polityk zdradził tajemnicę swojej żony.

Pierwsza Dama nie powinna stać tylko w cieniu męża, wielu uważa wręcz, że powinna być tak samo aktywna jak sama głowa państwa. Niektórzy twierdzą, że Agata Duda zbyt często unika kamer i rozgłosu oraz wykazuje bierną postawę. Jaka jest tego przyczyna? Wiemy. 

Dlaczego Pierwsza Dama się wycofuje?

Po raz pierwszy Andrzej Duda wziął udział w wirtualnym spotkaniu z użytkownikami portalu Wykop.pl już w 2015 roku. Podczas drugiej tury wyborów postanowił powtórzyć ten sam zabieg i odpowiadać na tysiące pytań wyborców. Jeden z nich zapytał, czy Pierwsza Dama będzie bardziej widoczna i aktywna w następnych latach, czy wycofa się już na amen?

– Moja żona Agata sama podjęła decyzję o sposobie wypełniania obowiązków Pierwszej Damy. Jest naprawdę bardzo aktywna. Angażuje się w wiele przedsięwzięć charytatywnych, patronuje licznym inicjatywom, ale robi to z dala od kamer, bo bardziej zależy jej na efektach, niż na poklasku — czytamy w odpowiedzi Prezydenta.

  1. Joanna Krupa jest nieuleczalnie chora. Mąż dziś jest jej największym wsparciem
  2. Podsłuchała porażającą rozmowę Czesława, który od 30 lat prowadził sklep rybny. Od razu zainterweniowała, wszystko wylądowało w internecie
  3. Rodzina marzyła o profesjonalnej sesji. Kiedy otrzymali zdjęcia, jeden szczegół kompletnie ich załamał

Aktywna Pierwsza Dama

Choć obecnie urzędujący prezydent twierdzi, że szanuje decyzje swojej żony, należy przyznać, że według wielu jest ona źle odbierana. Wyborcy chcą wiedzieć, co robi obecnie żona Prezydenta i w jakie akcje się angażuje, w przeciwnym wypadku powstają różne domysły, na które nikt później nie ma wpływu. 

Niedawno informowaliśmy, że Koalicja Obywatelska, partia kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego, obrała taktykę kontrastującą do tej z PiS-u. Chcą pokazać Małgorzatę Trzaskowską, jako aktywną, rodzinną i niezależną kobietę, która jest zaangażowana społecznie. Uważają, że może to pomóc w kampanii wyborczej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pierwsza dama
prezydent.pl, Grzegorz Jakubowski/KPRP

Postawa Agaty Dudy odbierana jest niekorzystnie przez wielu wyborców. 

pierwsza dama
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 01.09.2019. Centralne obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny swiatowej na placu Pilsudskiego. Ceremonia powitania szefow delegacji przez Pare Prezydencka. N/z: Agata Duda

Pierwsza Dama angażuje się rzekomo w wiele inicjatyw, lecz woli to robić bez poklasku mediów.

pierwsza dama
fot. instagram.com/gosia.trzaskowska/

Małgorzata Trzaskowska jest jej zupełnym przeciwieństwem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GW: Nie tylko biskup Edward Janiak miał kryć księdza pedofila. Padło nazwisko, doszło do prawdziwego dramatu
  2. Prawdziwa tragedia. Są ofiary i wielu rannych. Na popularnym w Europie szlaku rozegrał się dramat
  3. Mężczyzna wywiesił plakat Trzaskowskiego. Nagle otrzymał anonimowy list, kiedy go czytał, cały drżał
  4. Ciężarna kobieta chciała zrobić urocze nagranie. Chwilę później z jej brzuchem zaczęła dziać się dziwna rzecz
  5. 200 tysięcy Polaków może nie zagłosować w II turze? Nagle pojawił się gigantyczny problem
  6. Z ostatniej chwili: Trwa obława polskiej policji. Nieoficjalne doniesienia o ofierze budzą grozę

Źródło: wykop.pl

Poprzedni artykułJacek Denhel zakpił z Andrzeja Dudy. Chodzi o jego relację z żoną i bardzo intymną kwestię
Następny artykułDlaczego pies obraca się w kółko zanim się położy? Mało kto zna prawdę, to nawyk od przodków
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.