Pies, który wydawało się, jest wspaniale nauczony zasad, panujących w jego domu miał swój czuły punkt, o którym nie wiedzieli jego właściciele. Długo wychowywali go, żeby podczas ich nieobecności pupil nie wchodził na łóżko. Nauka zdawała się przynosić rezultaty. Jednak było to tylko złudzenie. Po zostawieniu kamery okazało się, że zwierzę wspaniale bawi się na łóżku i jest tak urocze, że nie w sposób się na niego złościć.

Pies zostawał sam w domu na czas, gdy jego właściciele wychodzili do pracy. Byli przekonani, że godziny spędzone na wychowaniu psiaka sprawdziły się w praktyce. Niestety, dość szybko wyszło na jaw, że się mylili, a prawdę pokazało nagranie z ukrytej kamery.

Nagranie psa zaskoczyło właścicieli

Zwierzak, jak się okazało, gdy tylko jego właściciele opuszczali dom, rozpoczynał nerwowy spacer wokół łóżka. Wiedział, że nie wolno mu było na nie wchodzić. Już zaczynami się uśmiechać, gdy obserwujemy zwierzaka, który wygląda, jakby toczył wewnętrzną walkę, między wyuczonym nakazem a wielką ochotą na zabawę na łóżku.

Zwierzę po dłuższym pokręceniu się przy łóżku, w końcu postanawia ulec pokusie i wskakuje na nie z pełną radością. To, co tam wyczynia, samych właścicieli doprowadziło do śmiechu. Wprost nie mogli złościć się na psa, który był tak szczęśliwy i zadowolony z zabawy.

  1. Mężczyzna myślał, że nikt go nie widzi. Uklęknął przed psem, a po chwili stało się niewiarygodne
  2. Ktoś próbował utopić bezbronną suczkę. Kiedy małżeństwo znalazło pieska, zamarło na jej widok
  3. Mała kaczuszka mówi „Dzień Dobry”. Też chcielibyście ją przytulić i wycałować?

Dlaczego pies chce leżeć na łóżku?

Wielu z nas po zaadoptowaniu bądź kupienia psa obiecuje sobie, że nie pozwoli mu wchodzić na łóżko, ani w nim spać. W praktyce okazuje się jednak, że są jedynie pobożne życzenia, a zwierzak w końcu sam ląduje w nocy w naszych objęciach.

Żeby nasze czworonogi faktycznie nie wchodziły na łóżko, należy je odpowiednio wychować, przede wszystkim konsekwentnie. Jeśli raz pozwolimy zwierzęciu wejść, a innym razem zganiamy je, ono zupełnie nie rozumie, o co nam chodzi. By poznać faktyczne przyzwyczajenia naszego czworonoga, warto zostawić pod naszą nieobecność włączoną kamerę. Czasem nagranie może przyprawić nas o potężny atak śmiechu, właśnie taką sytuację opisujemy w osobnym artykule.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

pies
fot.youtube.com/ignoramusky

Zwierzę cieszyło się na każdą chwilę spędzoną w łóżku.

pies
fot.youtube.com/ignoramusky

Zwierzak był tak słodki, że właściciele nie mogli się na niego złościć za złamanie zasad.

Zabawne nagranie obiegło internet.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jedna cecha kotki zaskakiwała wszystkich, którzy ją poznawali. W końcu wyszło na jaw, jaki jest powód jej niezwykłego zachowania
  2. Michał Szpak pokazał zdjęcie swojej miłości. Piękny widok, rozczuli każdego
  3. Kot jest dziś wyjątkowo niezadowolony. Jak myślicie, z jakiego powodu?
  4. Czy schroniska powinny jeszcze dokładniej sprawdzać potencjalnych opiekunów dla zwierząt?
  5. Czy zgadzasz się, że konie nie powinny wozić turystów do Morskiego Oka?
  6. Tragiczna sytuacja koni w Janowie Podlaskim to efekt wielomiesięcznych zaniedbań? Co teraz dzieje się w stadninie?

źródło: planetapl.life

 

 

Poprzedni artykułPo 32 latach odnaleźli porwanego syna. Rodzice przeżyli dramatyczne chwile
Następny artykułPamiętacie „Przybyszy z Matplanety”? Można się było mnóstwo nauczyć
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.