Piosenkarz, który podbił serca milionów fanów na całym świecie, wyznał, że cierpi na szereg poważnych chorób, które wymagają regularnych kontaktów z lekarzem i przyjmowania wielu leków: To moja rzeczywistość. Nie mam nic do ukrycia — mówił w programie The Doctors.

Znany piosenkarz cierpi na choroby, które utrudniają mu normalne funkcjonowanie. W jednym z ostatnich wywiadów wymienił wszystkie dolegliwości, z którymi musi się zmagać na co dzień i pokazał wielki worek z lekami, które musi przyjmować. Co zdiagnozowano u Aarona Cartera?

Piosenkarz Aaron Carter: choroba utrudnia mu funkcjonowanie

Piosenkarz Aaron Carter pojawił się w najnowszym odcinku amerykańskiego talk-show The Doctors, w którym specjaliści od spraw zdrowotnych dyskutują ze swoimi gośćmi. Podczas rozmowy muzyk wyjął worek pełen leków, wymienił ich nazwy i powiedział, że każdego dnia musi je przyjmować. Na co choruje Aaron Carter? Piosenkarz wyznał, że cierpi na schizofrenię, chorobę dwubiegunową afektywną, depresję maniakalną i nerwicę.

Gwiazdor przyznał też, że nie zażywa żadnych niedozwolonych substancji, o co był podejrzewany w przeszłości. Zdradził jednak, że lata temu był uzależniony od leków przeciwbólowych, które przyjmował w związku z wieloma zabiegami dentystycznymi. Z tego powodu w 2017 roku przeszedł odwyk. Dziś stosuje się do zaleceń lekarzy i przyjmuje wyłącznie to, co znajduje się na recepcie.

Kim jest Aaron Carter?

Aaron Carter jest amerykańskim piosenkarzem pop, który w latach 90. zbudował imponującą karierę, a jego piosenki docierały na listy przebojów z całego świata. Urodzony w 1987 roku już jako dziewięciolatek nagrał swój debiutancki album, a cztery lata później wydał kolejną płytę. W sumie Aaron Carter wydał ich pięć, a ostatnia ukazała się w 2017 roku po piętnastoletniej przerwie.

W 2002 roku muzyk był związany z Hilary Duff, ówczesną idolką nastolatków, dla której miał rzucić inną gwiazdę, Lindsay Lohan. Związek z Hilary nie przetrwał jednak ze względu na zdradę, której miała się dopuścić. W 2017 roku Aaron Carter wyznał, że pociągają go nie tylko kobiety.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

PIOSENKARZ
facebook.com/TMZ

Aaron Carter pokazał wszystkie leki, które musi przyjmować.

piosenkarz
fot. screen YouTube The Doctors

Muzyk wyznał, że cierpi na szereg chorób, które wymagają stałego nadzoru lekarzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies to wielki przyjaciel, ale i wydatek. Koszty mogą zdziwić
  2. Edyta Górniak miała uczyć się jazdy samochodem od byłego chłopaka? Szokujące doniesienia z planu ”My Way”
  3. Stan zdrowia Muńka Staszczyka nie pozwala mu wrócić na scenę. „Rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu”
  4. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zaręczyli się! „Cieszymy się narzeczeństwem”
  5. Zbigniew Wodecki nie był aniołkiem? Romanse i skandale z królem polskiej piosenki w roli głównej
  6. Kobiety oszalały na punkcie sukienki Kasi Cichopek. Ten krój to absolutny hit tej jesieni

Źródło, muzyka.interia.pl, TMZ

Poprzedni artykułKot w mieszkaniu. 5 korzyści z mieszkania z mruczkiem
Następny artykułZnaki zodiaku, które jeszcze w tym roku zmienią całe swoje życie. Nowa miłość, zmiana pracy, czy inny kraj?
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.