Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cudowna nowina z domu Piotra Kraśki. Żona wszystko potwierdza: ,,Najwspanialszy prezent na święta dla całej naszej rodziny”
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 25.12.2020 12:13

Cudowna nowina z domu Piotra Kraśki. Żona wszystko potwierdza: ,,Najwspanialszy prezent na święta dla całej naszej rodziny”

piotr kraśko
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS

Żona znanego dziennikarza Piotra Kraśki wyjawiła cudowną nowinę. Najstarszy syn pary Konstanty dostał powołanie do Narodowej Kadry Młodzieżowej na przyszłoroczne jeździeckie mistrzostwa Europy. To powód do niemałej dumy: Nie będzie zachwycony, że się chwalę jego sukcesami, ale to dla nas całe życie, ogromna pasja – napisała na swoim profilu na Instagramie Karolina Ferenstein-Kraśko.

Syn Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein-Kraśko skończył zaledwie 13 lat, a już może pochwalić się niezwykłymi sukcesami w jeździectwie. Rodzina jest szczególnie dumna z dokonań syna, bo jeździectwo to pasja u Ferensteinów od pokoleń.

Piotr Kraśko jest dumny z syna

Dla rodziny Piotra Kraśko sukces syna jest wielkim wydarzeniem. Karolina Ferenstein-Kraśko udostępniła post z ze zdjęciami syna, dzieląc się jego sukcesem z internautami. Żona Kraśko opisała te poruszające wydarzenia:

Brak mi słów, pękam z dumy, a jeszcze niedawno był takim małym chłopcem!!! – napisała rozemocjonowana żona Piotra Kraśko i dodała, że sukces syna jest dla niej i rodziny wspaniałym prezentem na święta:

To najwspanialszy prezent na święta dla całej naszej rodziny od polskiego związku jeździeckiego!!! Warto mieć marzenia, a jak już się spełnią, to dopiero trzeba bardzo ciężko pracować !!! Przed nami pół roku megaprzygotowań do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Vilamoura – Portugalia!!!

Nic dziwnego, że sukces syna jest dla Karoliny Ferestain-Kraśko bardzo ważny, żona Kraśki trenowała jeździectwo od najmłodszych lat i osiągała w tej dziedzinie niemałe sukcesy.

Syn będzie niezadowolony

Karolina Ferestein-Kraśko zauważyła, że jej 13-letni syn może nie być pocieszony tym, że mama rozpowiada o jego sukcesie:

Nie będzie zachwycony, że się chwalę jego sukcesami, ale to dla nas całe życie, ogromna pasja i to już zaczynając od Pradziadka Ludwika Ferensteina – dodaje żona Kraśki.

Ludwik Ferenstein był ułanem, który walczył w I i II wojnie światowej, oraz w wojnie polsko-bolszewickiej. Rodzina Feresteinów od pokoleń jeździ konno. Każde kolejne pokolenie osiąga w tej dziedzinie niezwykłe wyniki.

Konie są pasją całej rodziny. Ferensteinowie prowadzą stadninę koni w Gałkowie na Mazurach. Konstanty jeździ więc od najmłodszych lat i szkoli się w tej dyscyplinie. Pod postem Karoliny Ferenstein-Kraśko skomentowała:

Wielkie gratulacje!!! Choć przychodząc na świat w takiej rodzinie było to chyba przesądzone – napisała Anna Zejdler.

Ciocia Kinga też jest bardzo z Ciebie dumna i ogłasza to publicznie u Twojej mamy na insta! Czasami trzeba. Szczególnie kiedy jest taki powód! – chwali chłopca przyjaciółka rodziny Kinga Rusin a przy okazji jeszcze niedawno współpracownica Kraśki w Dzień dobry TVN.

Piotr Kraśko także pasjonuje się jeździectwem. Na swoim Instagramie dzieli się zdjęciami ze stadniny i domu

Zobacz zdjęcia:

piotr kraśko

Konstanty został przyjęty do reprezentacji Polski w Mistrzostwach Europy.

piotr kraśko

Chłopiec pochodzi z rodziny, w której jeździectwo jest pasją wszystkich pokoleń.

piotr kraśko

Piotr razem z żoną są pasjonatami koni.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: instagram.com