Pitbull nagle zerwał się właścicielowi ze smyczy i wskoczył w pobliskie krzaki. Właściciel był zszokowany zachowaniem psa, jednak po chwili usłyszał z oddali płacz małego dziecka. Nikt nie spodziewał się takiego rozwoju akcji.

Posiadanie psa wiąże się z wieloma obowiązkami i wyrzeczeniami. Należy pamiętać, że o każdego czworonoga, trzeba dbać w nieco inny sposób. Istnieją rasy, które cieszą się niepochlebną opinią. Należy do nich pitbull. Ludzie sądzą, że to agresywna rasa i nie wiadomo, czego spodziewać się po takim zwierzęciu. Dzisiejsza historia utrze nosa tym, którzy ślepo wierzą w stereotypy.

Do czego zdolny jest pitbull?

Pitbull zdolny jest do bohaterskich czynów, czego dowiódł Hurley. Jego właściciel, Shelby, bardzo go kocha. Uważa, że pies jest niezwykle posłuszny i dobry. Zaufanie, jakim darzy pupila, sprawiło, że Hurley często mógł poruszać się podczas spacerów bez smyczy. Akcja historii toczy się podczas jednego z takich wyjść. Pies usłyszał nagle płacz małego dziecka i niepostrzeżenie zniknął z oczu właściciela wśród pobliskich krzaków. Shelby zaaferowany krzykiem chłopca, dopiero po chwili spostrzegł, że jego pupil uciekł.

Mężczyzna zorientował się, że pies mógł pobiec w stronę, z której dochodził donośny płacz dziecka. Po chwili był już na miejscu, gdzie zobaczył przestraszonego chłopca, swojego pitbulla i groźnego gada. Mokasyn miedziogłowiec to jadowity wąż, który miał zamiar zaatakować bezbronnego malucha. Hurley, jak gdyby wyczuł zagrożenie. Zaalarmowany krzykiem, rzucił się na pomoc dziecku. 

  1. Niezwykłe nagranie. Pszczoły widzą intruza i gotują go na miejscu
  2. Zobaczył uwięzionego psa w nagrzanym samochodzie. Wybił szybę toporem

Pitbull pogromca gadów

Pies bez zastanowienia odciągnął węża i przydusił go. Uniemożliwił w ten sposób zamierzony atak. Hurley uratował życie nieznajomemu chłopcu, ale sam został ranny podczas akcji. Mokasyn ukąsił go w wargę. Ślad ugryzienia był bardzo widoczny. Szyja zwierzęcia momentalnie spuchła, a z pyska zaczęła ciec piana. 

Dzięki szybkiej interwencji właściciela pies został przetransportowany do kliniki weterynaryjnej. Na szczęście udało się ocalić życie bohaterowi. Siostra właściciela opublikowała całą historię na Facebooku. Opowieść poruszyła czytelników, którzy jednogłośnie okrzyknęli pitbulla bohaterem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pitbull
fot. fracebook.com @lovewhatreallymatters

Oto portret bohatera.

pitbull
fot. fracebook.com @lovewhatreallymatters

Wyraźnie widać spuchniętą szyję psiaka.

pitbull
fot. fracebook.com @lovewhatreallymatters

Wąż musiał się mocno wbić.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przygnębiające odkrycie TVN. Uwielbiana gwiazda żyje w tragicznych warunkach z 70 psami, szczury chodzą wszędzie
  2. Czy Twój pies jest buntownikiem? Naukowcy już wiedzą, dlaczego pupile stroją fochy
  3. Owczarek niemiecki i dziecko. Właściciele tej rasy nagrali, jak ich psy opiekują się dziećmi. Przepiękne
  4. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  5. Wiesz jak nazywa się kwiat ze zdjęcia? Jest niezwykle cenny, ma piorunujące właściwości m.in. wzmacnia wzrok
  6. Właściciel pochował swojego pupila. Następnego dnia wydarzył się prawdziwy cud

źródło: planetapl.life