Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Podczas koncertu Magdy Narożnej doszło do incydentu. Gwiazda musiała przerwać występ
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 30.01.2023 10:54

Podczas koncertu Magdy Narożnej doszło do incydentu. Gwiazda musiała przerwać występ

Magda Narożna
fot. youtube.com/Telewizja Discobit TV

Podczas koncertu nagle wszystko ucichło, fani nie wiedzieli, co się dzieje. Niezadowolona Magda Narożna zwróciła się do tłumu pod sceną. Nagły incydent przerwał występ.

Tak, jak Zenek Martyniuk nazywany jest królem disco polo, o wokalistce „Pięknych i młodych” mówi się, jako o królowej. Jednak nawet królewskie występy czasem legają w gruzach. Magda Narożna boleśnie się o tym przekonała, kiedy podczas jej koncertu doszło do incydentu.

Nagle wszystko ucichło, zdegustowana Magda Narożna zwróciła się do fanów

Niektórych sytuacji po prostu nie da się przewidzieć, zwłaszcza podczas imprez masowych, które gromadzą pod sceną dziesiątki, setki, a nawet tysiące osób (choć bywa też, że 6). Podczas jednego z koncertów zespołu „Piękni i młodzi” wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał.

Fani bawili się przy swoich ulubionych utworach, wielu z nich czekało jednak na ten jeden, który zawsze podrywa ich do tańca i stał się regularnym gościem na weselach i zabawach. Wreszcie zabrzmiały pierwsze nuty kultowej „Niewiary” a pod sceną zawrzało.

W pewnym momencie muzyka nagle ucichła. Rozbawiony tłum nadal śpiewał refren wraz z wokalistką, lecz… już bez jej głosu. Na estradzie także zapanowała dziwna atmosfera, muzycy spoglądali po sobie ze zmieszaniem. Także Magda Narożna odjęła mikrofon od ust.

Okazało się, że zawiniła… technika. Kolumny nagłaśniające w żaden sposób nie chciały współpracować, mimo że dźwiękowcy dwoili się i troili, aby naprawić sytuację. W pewnym momencie liderka, zwróciła się do zgromadzonych pod sceną.

– To nie jest zależne od nas, a uwierzcie, że my też niekomfortowo się czujemy, bo naprawdę nie da się tak pracować, więc zrobimy jeszcze chyba dwie minutki przerwy, żeby doszło do tego. Żebyśmy mogli normalnie pracować i żebyście wy się dobrze bawili. Cierpliwości, my naprawdę chcemy dla Was zaśpiewać z całego serduszka, bo dla Was tu przyjechaliśmy – przekonywała.

Kiedy technicy usiłowali rozwiązać problem, Magda Narożna poświęciła czas, żeby zejść ze sceny i zbić kilka piątek. Niestety, przerwa przedłużała się a sytuacja wciąż była taka sama. Ostatecznie „Piękni i młodzi” dokończyli koncert… przy muzyce z odsłuchu, co jednak nie przeszkodziło fanom w dobrej zabawie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa

Źródło: disco-polo.info