Pola Raksa nie trafiała na idealnych mężczyzn i ma o nich nie najlepsze zdanie: Są coraz słabsi i wymagają prowadzenia za rączkę — mówiła lata temu w jednym z wywiadów. Dlaczego padło tyle gorzkich słów? Być może dlatego, że partnerzy, z którymi się wiązała, bardzo ją rozczarowali.

Pola Raksa to jedna z największych polskich gwiazd dwudziestego wieku. Jej niezwykłą urodę i wdzięk pokochali wszyscy Polacy, jednak ona miała dość wizerunku dobrze ułożonej i spokojnej dziewczyny. Po kilku wielkich rolach, intrygujących wywiadach i medialnych związkach postanowiła zniknąć. Gdzie się dziś ukrywa?

Pola Raksa o mężczyznach

Pola Raksa nie przepadała za wywiadami, jednak gdy już ich udzielała, zawsze była szczera do bólu. Zapytana o mężczyzn dosadnie wyraziła się na ich temat. Nie ukrywała, że wielu z nich nie potrafi spełnić jej oczekiwań.

– Gdzie są ci mocni i silni, obdarzeni charakterem, który nasi przodkowie nazwali męskim – męscy w sposobie bycia? Mężczyźni […] są coraz słabsi i co więcej, nic nie robią, żeby przynajmniej stworzyć pozory, że jest inaczej […] Coraz bardziej wymagają prowadzenia za rączkę — mówiła w jednym z wywiadów, cytuje magiaminionychlat.wordpress.com.

Taka opinia z pewnością nie wzięła się znikąd. Jej małżeństwo z Andrzejem Kostenką, z którym ma syna Marcina, nie przetrwało próby czasu. Mężczyzna miał mieć słabość do innych kobiet, ale o żonę był wyjątkowo zazdrosny. Po rozstaniu Pola Raksa związała się z młodszym o 11 lat Bogusławem Lindą, jednak ten związek także nie należał do udanych. Aktor miał zdradzać partnerkę, która w końcu wyrzuciła go z domu.

Co teraz robi Pola Raksa?

Pola Raksa unika mediów i nie mieszka w Warszawie. Gdy przestała grać w filmach, zajęła się dziennikarstwem. Miała swoją rubrykę w jednej z gazet i zrobiła reportaż o domu Daniela Olbrychskiego, który później wspominał, że niestety od tamtej pory nie miał z nią żadnego kontaktu. Gwiazda pasjonowała się projektowaniem, udało jej się zdać egzaminy i uzyskać tytuł projektantki.

Mówi się, że do dziś zajmuje się szeroko pojętą sztuką i pracami plastycznymi. Ma 78 lat. Najczęściej można ją spotkać w okolicach Legionowa, gdy raz na tydzień lub dwa wybiera się do sklepu. Zdarza się, że zamieni kilka słów z mieszkańcami. Mediów stanowczo unika, od dawna nie udziela żadnych wywiadów ani nie bywa na salonach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pola raksa
filmpolski.pl

Pola Raksa była jedną z największych gwiazd polskiego kina.

pola raksa
filmpolski.pl

Dziś aktorka unika mediów i wiedzie spokojne życie poza Warszawą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Jacek Rozenek przyznał, że przeżył śmierć kliniczną. Opowiedział, co zobaczył po drugiej stronie
  3. Ciąża czy nowy projekt? Anna Mucha podsyca plotki tajemniczym zdjęciem
  4. Aktorka wyznała, że choruje na bielactwo. Polka zmaga się z chorobą od 6 lat
  5. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  6. Rodzice panny młodej wywołali u gości weselnych wytrzeszcz oczu. Kupili jej suknię za 800 tys. złotych

Źródło: magiaminionychlat.wordpress.com, pomponik.pl

Poprzedni artykułPowiedziała siostrze, że może przyjść na jej ślub w czym tylko chce. Szybko pożałowała swojej decyzji
Następny artykułMops wygląda jak… chleb tostowy? Niezwykłe zdjęcie podbija internet
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.